Skocz do zawartości

Wymiana radia


kris1973

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Witam.

Mam u siebie cudowne radio buissnes a chcialbym wymienic na professional z BT. Podobno kostka od radia jest identyczna ktos moze to potwierdzic ? Jest to operacja plug and play ? Wiem, ze trzeba dokupic mikrofon z okablowaniem ale interesuje mnie bardziej czy radio da sie normalnie podlaczyc bez wymiany calej wiazki.

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam u siebie cudowne radio buissnes a chcialbym wymienic na professional z BT. Podobno kostka od radia jest identyczna ktos moze to potwierdzic ? Jest to operacja plug and play ? Wiem, ze trzeba dokupic mikrofon z okablowaniem ale interesuje mnie bardziej czy radio da sie normalnie podlaczyc bez wymiany calej wiazki.

Z tego co się orientuje to da się bez problemu. Z tym, że może wymagać programowania, bo wyjście np AUX nie będzie działać w podłokietniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
u mnie poszło bezproblemowo i bez kodowania wszystko działa

 

wymieniales na zwykle prof czy z bt ? jest lepsza jakosc dzwieku ? wyswietla tytuly utworow mp3 ? dane z bc tez pokazuje ? jest w pelni funkcjonalne jak w by bylo zalozone ori ?

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Do tego jest przecież potrzebny jeszcze moduł BT, którego miejsce jest w bagażniku pod podłogą.

 

http://e-fotek.pl/images/93512874985181834820.jpg

jest radio prof ktore ma bt w sobie, produkowane od 2010, zaden dodatkowy modul wtedy nie jest potrzebny, jak nie wiesz to nie pisz, konkretne odpowiedzi prosze a nie "wydaje mi sie ..."

Krzysztof
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.