Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Art.

Wartość

Numer podwozia WBAEN51020PC21089

Kod typu EN51

Typ 330I (EUR)

Typoszereg E E46 (3FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor ORIENTBLAU METALLIC (317)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2002-07-05

Wyposażenie

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S290A LM RAEDER/STERNSPEICHE 44 Obr. BMW, st. le. spr. gwiaz. 44

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S630A AUTOTELEFON MIT SCHNURLOSEM HOERER Telefon samoch. z słuchawką bezprzew.

S650A CD-LAUFWERK Odtwarzacz CD

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S661A RADIO BMW BUSINESS Radio BMW Business (C43)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

Wyposażenie seryjne

Kod

Nazwa (interfejs)

Nazwa (ETK)

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedni zderzak ma od diesla i kierunki przednie powinny być pomarańczowe, poza tym po zdjęciach nie widać nic niepokojącego

 

Z ciekawości dlaczego od diesla, wrzuciłem sobie VIN w realoem i taki rysuneczek jest dla zderzaka w tej benzynce:

 

 

http://img571.imageshack.us/img571/1595/capturenzj.png

 

 

Taki sam jest rysunek dla diesla 3.0 z tego samego roku. Więc chyba były te same zderzaki.

 

Co do kierunków to często się je zmienia, jedni lubią pomarańczki inni nie. Ale wiadomo, trzeba sprawdzić zawsze!

http://img824.imageshack.us/img824/2807/underh.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości dlaczego od diesla, wrzuciłem sobie VIN w realoem i taki rysuneczek jest dla zderzaka w tej benzynce

Taki sam jest rysunek dla diesla 3.0 z tego samego roku. Więc chyba były te same zderzaki.

jak popatrzysz na rozpiskę części pod rysunkiem, to niektórych nie ma na liście w dieslu i w benzynie, mimo, że są na rysunku. Zderzak powinien być taki jak na zdjęciu wyżej.

 

Ładnie pięknie, ale kierunki też ma złe...tak przy okazji.
mówisz o tym zdjęciu wyżej? dlaczego złe? była opcja z białymi kierunkami, trzeba vin rozkodować żeby się dowiedzieć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości dlaczego od diesla, wrzuciłem sobie VIN w realoem i taki rysuneczek jest dla zderzaka w tej benzynce

Taki sam jest rysunek dla diesla 3.0 z tego samego roku. Więc chyba były te same zderzaki.

jak popatrzysz na rozpiskę części pod rysunkiem, to niektórych nie ma na liście w dieslu i w benzynie, mimo, że są na rysunku. Zderzak powinien być taki jak na zdjęciu wyżej.

 

Ładnie pięknie, ale kierunki też ma złe...tak przy okazji.
mówisz o tym zdjęciu wyżej? dlaczego złe? była opcja z białymi kierunkami, trzeba vin rozkodować żeby się dowiedzieć

 

Kierunki są białe, ale mają wewnątrz czarną obwódkę a powinny mieć srebrną dopasowaną do wyściółki lamp.

 

Takie np

https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&docid=DG5IpOETm7c_bM&tbnid=e50M0Au9si3P3M:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fallegro.pl%2Fbmw-e46-330i-xenon-navi-lift-igla-okazja-i3004112339.html&ei=ITRTUcrEIIiNO4bOgKAL&bvm=bv.44342787,d.ZWU&psig=AFQjCNGsvmF6fNFnIMZsysQ8t8J0PAzpmQ&ust=1364493726710548

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieśniackie? co to za brzydkie slowo...ja myślałem że ty to z tych co biorą "bułkę przez bibułkę"

 

Dla mnie wygladaja jak chinskie wstawki, ale to juz moja opinia, pelno widuje potuningowanych e46 u siebie na ustawkach na placach i stad nazwa "wiesniackie". Duzo Twoj post i moja odpowiedz do tematu nie wniosly wiec po co ?:)

SPRZEDAM : komplet zderzaków ori e92 (barberarot metallic)


Moje e92 : http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=214546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, piszę żeby Cię przestrzec. Ten samochód był uszkodzony a mianowicie prawy przód ( błotnik, zderzak ,lampa) tyle widziałem ze zdjeć. Ten samochód był wystawiony na allegro około miesiąca temu jako uszkodzony za cene 14.900 zł. Sprzedawca albo go zrobił albo ktoś go kupił i zrobił.

Moim zdaniem nie uczciwy powinien o tym napisać a w ogłoszeniu pisze oryginalny lakier. Na reszte pytań odpowiedz sobie sam. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby napisał że auto zostało właśnie co naprawione to nikt by nawet nie zadzwonił. Taka prawda. E46 to pospolite auto i według mnie 97% egzemplarzy poruszających się po polskich drogach ma już za sobą mniejsze lub większe przygody. Ostatnio przeglądałem ofertę z Niemiec i tam również według mnie już ok 50-60% egzemplarzy e46 ma przygody za sobą, a przecież te sprowadzane to właśnie te najtańsze, zwykle mocno zajechane egzemplarze, które jeszcze trzeba opłacić i dodać marżę handlarza by w rezultacie kosztowały w PL mniej niż w DE. Dlatego dziwi mnie takie polskie podejście: "mam 20tyś zł i cały świat najwspanialszych wycackanych 100% bezwypadkowych egzemplarzy e46 stoi przede mną otworem... malowany błotnik i zderzak - totalny złom itp." Niestety tak się nie da. Albo uzbieramy powiedzmy 30-35tys zł na zadbane 330i (a co ładniejsze to jeszcze droższe), albo szukamy egzemplarza za ok 20tys zł i mamy nadzieję że to właśnie ta jedyna w swoim rodzaju okazja. Liczmy siły na zamiary :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.