Skocz do zawartości

E 61 zanik sygnału radiowego


matthiasmoc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Odświeżam temat, mam rozwaloną wtyczkę antenowa co wchodzi do modułu diversity. Problem jest taki że samej takiej wtyczki nigdzie nie mogę dostać. Znalazłem przewód cały 2m ori bmw ale do e63. Czy wtyczka będzie taka sama? I dokąd idzie ten kabel do płetwy na dachu, czy do radia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 8 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Problem rozwiązany. Rozebrałem tylną klapę (4 śruby od lotki) i zauważyłem zalany moduł/wzmacniacz antenowy. Moduł ten odpowidzialny jest za wykrywanie fal radiowych i za funkcje pilota. Moduł został wysłany na regenerację (gość na Allegro robi to za 300zl). Po ponownym montażu wszystko zaczęło działać :). Towarzyszył mi również problem z grzaniem tylnej szyby, wiec mając już rozebraną klapę postanowiłem sprawdzić wiązki kabli tamtędy przechodzące. Wyciągnąłem tylne głośniki i wyciągnąłem wiązki. Z lewe strony przewód od podgrzewania szyby był uszkodzony, jednocześnie wiązka z prawej strony miała przerwane również przewód. Na Allegro zakupiłem zestaw wiązek tylnej klapy - 300zl. Zestaw wraz z wtyczkami, w mocnym oplocie, a w gratisie tulejki do łączenia. Prosta wymiana i miejmy nadzieje spokój na lata.

Piloty nie wymagały żadnego programowania/parowania. E61 2009R, 525xd. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.