Skocz do zawartości

e46 316i Wołów WBAEY31090KS42639


Rekomendowane odpowiedzi

Numer podwozia WBAEY31090KS42639

Kod typu EY31

Typ 316I (EUR)

Typoszereg E E46 (4FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik N46

Pojemność skokowa 1.80

Moc 85

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TITANSILBER METALLIC (354)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2004-04-28

 

Wyposażenie

 

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow.

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S495A 3. KOPFSTUETZE HINTEN Pas bezp. trzypunkt. i zagł. tył środek

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie CO2

 

Wyposażenie seryjne

 

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S530A KLIMAANLAGE Klimatyzacja

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Warto podjechać? Pozdrawiam.

 

ups ... zapomniałem o linku:

http://allegro.pl/show_item.php?item=3070266305

Edytowane przez go0ma
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jakiś link może?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gdzieś się zawieruszyła :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z ciekawości właśnie wczoraj sobie patrzyłem na różne 316i, po ile stoją ew. po ile schodzą, i właśnie ten poziom właściciela mą uwagę zwrócił... no jak pan dochtór to i poziom musi być, wiadoma rzecz, każden doktor to pedant (czyli coś jak pedał i palant); w sumie to miło, że nasi handlarze robią już wywiad środowiskowy; zawsze to jakaś wartość dodana na tym trudnym rynku pełnym niewdzięcznych kupujących; nie dość że ma być funkel nówka, niepalona, to jeszcze poprzedni właściciel (obowiązkowo jeden) musi mieć wyższe wykształcenie, rocznik lekko pohitlerowski i ogólnie być pedantem; w sumie to pora by handlarze zaczęli dopisywać jeszcze wyznanie - auta od protestanów byłyby w cenie, bo protestanci (każde dziecko to wie) słyną z uporządkowania, mają etos pracy i ogólnie cenią swoje ziemskie majątki

 

swoją drogą to cienki konował skoro tylko na taka taczkę go było stać ;)

(ja nie jestem lekarzem więc mogę 316i jeździć, o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nikt nie ma pretensji, chciałem się tylko przypomnieć. Po drugie link dodałem wczoraj zobacz na datę edycji. To że Pan doktor był/jest osobą na poziomie to już wiemy, ale czy auto jest? A jeżeli jest to na jakim? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy z lepszym okiem na pewno Ci więcej powiedzą, bo ja tam jedynie widzę że chyba przedni zderzaczek ma lekko inny kolor niż reszta blach wokół; srebrny podobno ciężko spasować? hmm, siedzenia nie bardzo mi na ten przebieg patrzą, ale widocznie koleś miał spore dupsko i fotel tak rozsiedział?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ja Ci coś napiszę: tutaj nikt Ci nie napisze że auto jest super i warto kupić. Więc jak jesteś zainteresowany to jedź, oglądaj, jak jest ok to targuj się i kupuj :cool2: Jak na moje oko to po zdjęciach nie ma się do czego przyczepić, tyle że trochę golas edition... A i pierwszy właściciel to to nie jest, na zdjęciu briefu jest "Anzahl der Vorhalter: 1" czyli Liczba poprzednich właścicieli: 1. Numer rejestracyjny z briefu też nie zgadza się z blachami które są na aucie ale to już szczegół... Edytowane przez grucha jr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj nikt Ci nie napisze że auto jest super i warto kupić

e no bez przesady, wystarczy że co bardziej doświadczeni forumowicze nie wypunktują auta na pierwszej stronie topicu, że VIN będzie w większości zgodny i że nie wyjdzie topielec/Bryt/przeszczep - to w zasadzie już wtedy jest rekomendacja :)

a to auto źle nie patrzy - można by się czepić, że zdjęć 50 a tylko 1 pokazuje kawałek fotela kierowcy, że KS pisana jednym długopisem i z jedną pieczątką, ale poza tym raczej nie odrzuca, nie ma szpar w masce przez które można dolewać płynu do spryskiwaczy, nie ma dziwnych lamp itd.

no OK, może tylny zderzak w sumie też nieco inaczej świeci się, nie wiem... może to światło takie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

co to za debil wypełniał?

od drugiego wpisu nie było serwisów to lewizna.

więc pewnie pojechał do aso na żarówkę i udokumentowany przebieg już jest :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni że ta książka jest lewa? Co na to wskazuje? Dlatego że przeglądy były w NIE-ASO ? Przecież nikt nie każe auta serwisować w ASO. To normalne, że auto jako nowe - dwuletnie jest serwisowane w ASO, a potem w jakichś tańszych warsztatach....
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.....przeczytaj cały temat kolego......od kiedy się serwisuje auto w komisie,który pewnie jeszcze sprzedał auto do Polski handlarzowi ???

I to też może nie wskazuje, że z autem cos jest nie tak ale teraz wiadomo ,ze było juz paierowo kombinowane nieźle i tyle :mrgreen: :mrgreen:

 

I nie ma w tym nic złego ,ze auto nie zawsze jest w ASO serwisowane :cool2: :cool2: :cool2:

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh masakra z tymi autami, nie spodziewałem się że takie akcje są na porządku dziennym. I teraz nie wiadomo czy auto też nie było kombinowane skoro papiery takie się wydają.

Przyzwyczaj się, że to norma, a nie wyjątek. Zabawa w kotka i myszkę, taka polska gra, rytuał - sprzedający próbuje jak najabardziej zachwalać auto pustymi frazesami i nieprawdziwymi informacjami (marketing stosowany), kupujący (czasem przy aktywnym udziale internetowych szerloków) próbuje rozgryźć co jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.