Skocz do zawartości

Moja E91 335d Oferta nieaktualna;)


Rekomendowane odpowiedzi

uwierz ze na slasku bylo bardzo ladnie :) mieszkamy niedaleko siebie :P

 

Pewnie siedzi w garażu i podziwia

:mrgreen: :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dzis byla b.ladna pogoda Mariusz :) zrobiles jakas sesyjke ? :P

To prawda pogoda była piękna, niestety ja zabawiałem sie w blacharza i prawie pół dnia dopracowywałem ustawienie tylnej klapy :duh: :duh: to jest masakra, samemu to ustawić to koszmar, udało sie jak już się ściemniło :duh: :mad2: A zdjęcia w nocy są do kitu, poza tym jeszcze parę innych rzeczy było do dopieszczenia :P

Widziałem już ładniejsze. ..te pogody :wink:

Zdjęć to już nie zobaczymy. Pewnie siedzi w garażu i podziwia

Tak prawie cały dzień spędziłem na dopieszczaniu, wiem że się powtarzam ale jutro autko wyczyszczę bo było czyste ale jak wracałem od kolegi Kamila to się ubrudziło troszku i wrzucę.

Potwierdzam :mrgreen: pogoda była w sam raz na zdjęcia a tu cisza :D

Dawid jak masz ochotę to jutro wpadnij i zobaczysz pierwszy na żywo jak to wyszło.

Przepraszam wszystkich za opieszałość ale jutro już będzie sesja :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis byla b.ladna pogoda Mariusz :) zrobiles jakas sesyjke ? :P

To prawda pogoda była piękna, niestety ja zabawiałem sie w blacharza i prawie pół dnia dopracowywałem ustawienie tylnej klapy :duh: :duh: to jest masakra, samemu to ustawić to koszmar, udało sie jak już się ściemniło :duh: :mad2:

 

Juz wiesz dlaczego sie tego nie podjąłem w mając niewiele czasu ;)

Ale teraz jest malina :cool2:

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to ty nie porobisz zdjęć, wtedy byłyby również ciekawe, może podeślę ci coś do obróbki?

 

Cos tam moge, ale jak sam mowisz ze w zimowym setupie dupy nie urywa, to niem czy jest sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda pogoda była piękna, niestety ja zabawiałem sie w blacharza i prawie pół dnia dopracowywałem ustawienie tylnej klapy :duh: :duh: to jest masakra, samemu to ustawić to koszmar, udało sie jak już się ściemniło :duh: :mad2: A zdjęcia w nocy są do kitu, poza tym jeszcze parę innych rzeczy było do dopieszczenia :P

 

trzeba bylo zadzwonic to bym pomogl :) :cool2:

 

edit

 

panowie widzialem i powiem ze efekt porazajacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D pracujemy z Mariuszem w jednym zakladzie pracy :) takze widze ta bestie codziennie praktycznie :)

majac 7miesieczne dziecko i kolejne w drodze nie sposob wygenerowac czas na spotkania z kolegami z forum :mrgreen: musze czekac az maly podrosnie :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam koledzy :oops: w tym tygodniu to totalna lipa, bo pracuje od 10-21 ej i nie mam czasu cokolwiek zrobić ale w sobotę lub niedzielę zrobię fajna sesję w plenerze kopalni która została zamknieta, tylko muszę dobry aparat załatwić bo telefonem to nic fajnego nie wyjdzie, proszę o jeszcze cierpliwość.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba śniegu wcześniej się doczekamy niż tych fot :mad2: :lol:

W niedzielę ma być u mnie 11 stopni, więc założę felgi Z-Performance i zrobię naprawdę ładne zdjęcia :D

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Koledzy, przepraszam na wstępie że tak długo to trwało ale wreszcie się udało, tak wygląda po metamorfozie moje autko:

Zdjęcia zaraz po myciu :D

0ds4.jpg

3z0z.jpg

jo9o.jpg

Te zdjęcia zrobione przy zamkniętej kopalni:

eur3.jpg

1yh7.jpg

xcrh.jpg

m5hg.jpg

dhnw.jpg

txz4.jpg

9yxs.jpg

f8wc.jpg

Proszę o komentarze odnośnie metamorfozy :D

Szkoda że to ty nie porobisz zdjęć, wtedy byłyby również ciekawe, może podeślę ci coś do obróbki?

 

Cos tam moge, ale jak sam mowisz ze w zimowym setupie dupy nie urywa, to niem czy jest sens...

Kolego podaj na priv swojego maila to prześlę ci foty i może coś fajnego dało by się zrobić i wrzucić w temat, byłbym bardzo wdzięczny.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario...r_o_z_p_i_e_r_d_a_l_a_s_z :modlitwa:

a ta [BAD]....rwie dupe :cool2: ...aż mnie serce zabolało od nadmiaru szczęścia :mrgreen:

szczerze...pierwszy bimmer 3 serie w kombi który mi się naprawdę podoba...

Edytowane przez Top Boy
Back to the roots...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario...r_o_z_p_i_e_r_d_a_l_a_s_z :modlitwa:

a ta [bAD]....rwie dupe :cool2: ...aż mnie serce zabolało od nadmiaru szczęścia :mrgreen:

Dziękuję Michale :cool2:

Mariusz tak mi się wydaje że wydechy masz za bardzo schowane w dyfuzorze. Powinny delikatnie wystawać. Ogólnie ładnie wyszło. Przedni zderzak :cool2:

Paweł masz rację końcówki były dopasowywane do zderzaka M-Pakietowego i dlatego są głębiej, w tym tygodniu mam zamiar umówić się u MGMotorsport na poprawienie tego bo trochę to śmiesznie wygląda, jak tylko przeróbka będzie zrobiona to wrzucę zdjęcia. Paweł mam pytanko a czy ty masz jakąś galerię swojego autka :?:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pięknego :cool2: na tą chwile najładniejsze e91 na forum :!:

Dziękuję bardzo za komplement Dawidzie :cool2:

Dlaczego nie wpadniesz obejrzeć na żywo :wink:

Miód! :clap:

Ale te wydechy rzeczywiście schowane.

Seba będą przerabiane w MG bo były robione pod zderzak M-Pakiet :?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.