Skocz do zawartości

F10 550i warto kupic??


roman bmw

Rekomendowane odpowiedzi

A ja i tak polecam jakieś autko sportowe, bo to i tak dwa różne światy - szczególnie że F10 urosło jak na piątkę, i zrobiło się limuzynowate. :D

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

135i super jeździ, ale jakoś wyglądem nie chwyta mnie za serce.

Co do mojego F10 to faktycznie czuć tą masę auta, nie ma tej lekkości w prowadzeniu po szybkich zakrętach. Ale nie do tego zostało stworzone. Następna generacja 5tki ma być odchudzona. Pożyjemy, zobaczymy.

Edytowane przez Pemek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odchudzona może tak, ale napewno nie pomniejszona. Tendencja na rynku jest do zwiększania aut z generacji na generację, tego oczekują klienci więc z tego nie zrezygnują.

 

550i i tak fajnie jeździ, i nieźle mruczy. Nie myślałes ewentualnie o jakimś wydechu żeby jeszcze trochę symfonii wyciągnąć z tego V8 :)

Pozdrawiam :)

http://www.mslab.com.pl


Do sprzedania:

Komplet felg z oponami zimowymi RSC - 17" Wzór Styling V Spoke 236

Nowy zestaw felg do F30 LCI 17" oponami zima i lato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Mam 550xi, z USA, spala po mieście ok. 18l/100km; w trasie ok. 12-14. Ma przebieg teraz 18tys km i wymaga dolewek oleju, 1 ltr /5w40 EDGE/ co 6-7 miesięcy - komunikat na monitorze. Przedtem miałem 535i, też z USA i też czasami trzeba było dolać 1 litr oleju. Z Mrecami nie było tego, olej wystarczał od przeglądu do przeglądu. Polecam wersję xDrive bo po deszczu czy na śniegu start zwykłą wersją będzie utrudniony. Auto się przyjemnie prowadzi, dynamicznie reaguje na gaz i jest zwinne, trzyma się dobrze drogi. Opony RunFlat, w zeszłym roku, na Mazurach jakieś cholerstwo /lub ktoś/ zrobiło mi dziurę, że palec można było przełożyć. Bez problemu dojechałem 30 km do Olsztyna po nową oponę. To jednak wygodne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.