Skocz do zawartości

Wymiana sprzęgła


kasper7

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam wszystkich, wczoraj wymieniłem komp.sprzęgło +dwumas i łożysko nie będę pisał o kosztach bo każdy je zna wszystko zostało zmontowane biegi wchodzą płynnie wcześniej nie mogłem wbić biegu i szarpało przy ruszaniu teraz też tego nie ma a pojawi się nowy problem podczas gdy sprzęgło jest wciśnięte to nic nie słychać a jak wbijam bieg to słychać delikatny świst może mi ktoś pomoże bo już nie wiem co to może być . Moje autko to BMW 1 16i 115km rok 2004
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hałas narasta ze wzostem prędkości na pierwszym biegu nie słychać go wcale na wstecznym tak sam dopiero od drugiego i tak dalej trzeci czwarty i potem znowu przestaje jak wbijam piątkę powyżej 100 .Jak który miał taki problem to prosze o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega może zacznie używać przecinków to jego posty będą bardziej zrozumiałe i może ktoś pomoże...Nie żebym się czepiał na siłę, po prostu muszę kilka razy czytać to samo, żeby zrozumieć. Interesują mnie koszty jakie poniosłeś, bo jednak nie każdy wie (robocizna też się przyda).

 

Najpierw napisałeś, że jak wbijasz bieg to jest świst, czyli podczas samego wrzucenia biegu coś słyszysz? potem, że świst się pojawia wraz ze wzrostem prędkości? może po prostu słyszysz turbo? Napisz najlepiej jeszcze raz na spokojnie jakie są objawy, bo z Twoich wypowiedzi ja nic nie wiem.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieg jest juz wbity i dodaję gazu i wtedy słychać ten świst , następny bieg i tak do biegu czwartego .Dzisiaj pod czas jazdy słychać juz nawet na luzie .Co do przecinków ,to może masz rację ale nie przesadzajmy nie o to tu chodzi byś mnie uczył pisać tylko o poradę .A tak na marginesie to nasza pisownia to wielka kupa ,w każdym języku upraszcza sie wszysto tylko u nas jest ch i h ż i rz i wiele innych idiotycznych zasad , które nikomu nie są potrzebne .POZDRAWIAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.