Skocz do zawartości

[E90 LCI] Po kodowaniu nie dizłają polecenia głosowe


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bawiłem się ostatnio kodowaniem w mojej E90 LCi z 2010. Zmieniłem jeżyk na PL w CIC business i parę innych rzeczy.

Po tych operacjach zginęło sterowanie głosem. Na forum wyczytałem coś o kodach FSC ale nie wiem za bardzo jak to ugryźć.

Dodałem już $620 ale to nic nie zmieniło.

Czy ktoś robił już takie rzeczy w CIC ?

 

mój trc

E90_#0910&EBAT%0475$1CA$1CB$1CC$1CD$216$230$249$255$2K9$2PA$320$321$423$428$441$464$465$4CG$508$520$521$534$50$548$606$614$615$616$644$698$6AA$6AB$6AL$6VC$863$ 881$8A1$8S3$8TL$8TN-A090

------------------

Pozdrawiam


Gumes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że język polski nie jest tu problemem, ponieważ po zmianie na polski voice input jeszcze działał.

Polskiego nie "wgrywałem" tylko zakodowałem bo mam soft z 10.2010 a tam już był polski.

Dopiero później jak dokodowałem przednie PDC voice input zniknął.

------------------

Pozdrawiam


Gumes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowym użytkownikiem forum, od niedawna także posiadaczem E90.

Podepnę się pod ten wątek z moim problem bo wydaje mi się zbliżony.

Zmieniłem opcje MP3_CCC z nicht_activ na full. Płyta z mp3 działa ale nie mogę przewinąć dalej jak na 5mp3 i dopiero jak włączę 5ty utwor w danym folderze to pojawia się możliwość przeskoczenia na kolejne 2 utwory? To normalny objaw?

Nie dodawałem w FA +KMP3 ani nic takiego.

Czasami zdarza się, że utwór przeskoczy na następny po paru sekundach co może być

 

Jeżeli podpinam się w złym wątku lub dziale to proszę o przeniesienie tematu.

 

Pozdrawiam

Don

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.