Skocz do zawartości

Pokrowiec na kierownice


mayday4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na allegro można sobie kupić za 40-560zł skórę do obszycia plus igła i jazda:-) Zastanawiam sie jak to będzie wyglądało.

Przez moje przyzwyczajenia w jednym miejscu kier, zaczęła delikatnie tracić na wyglądzie,

Praktykował ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie zabiegi kolego to sobie można robić w polonezie a nie w bawarkach. Jak chcesz zaoszczędzić kilka groszy to lepiej nic nie rób albo: poszukaj nowej kiery na jakim szrocie lub dobrego kaletnika który zajmuje się obszywaniem kierownic. Ja swoja obszyłem za 150 zl z zdjęciem i montażem. Wygląda fenomenalnie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I o to mi właśnie chodzi, pytam sie jak to wygląda. Ponieważ te skóry na allegro wyglądają przyzwoicie, a co innego na kier bmw. To nie są takie jak w polonezach nakładki paskudne. Ja mam multifunkcyjną kiere więc nie chce mi się robic zabiegów szukania takowej. 150 zł. to nie tak dużo, skoro powiadasz, że efekt powalający może pochwalił byś sie ją?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro jak bym miał czas to bym zrobił jakąś fotkę. Jeśli chodzi o to czy multi czy normalna, bo flaki przekładasz cale to nie ma znaczenia. Ja znalazłem w Radomiu kolesia co robi to już parę dobrych lat i z tego żyje w cenie zdemontował, nie obszywał mojej kierownicy tylko już miał gotową i przekładał tylko środek a następnie montował. patrz na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mayday, z tym obszywanie wlasnorecznym to gdzies widzialem na forum. Duzo roboty a efekt taki sobie ale nie tragiczny.

Co do obszywania u kogos to efekt jest ok, na poczatku. Skora nie jest takiej jakosci ani grubosci jak orygianlna. Dobra na mieszki ale nie na kierownice.

 

Najlepsza opcja chyba, to kupno uzywki. Jesli np nie masz multifunkcji to tym bardziej sie oplaca kupic uzywke bez.

Ja za swoja dalem z multi 200zl a wyglada prawie jak nowa. Widac jeszcze ladne bruzdki na skorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nieprawda.....wszystko zależne od uzytej skóry do obszycia kolego :D :D

Jak chcesz tanio to masz lipną skórę i tyle.Ja obszywałem już w kilku autach i efekt jest naprawdę bardzo dobry co samemu obszywając tego nie widze :shock:

Edytowane przez sfinks311
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś miałem przetartą kierownice w Vectrze B. Kupiłem na allegro od jakiegoś goscia skóre z nitką i igłą (podawałem mu wczesniej wymiary kierownicy) oraz nawet instrukcją szycia :8) i sam obszyłem.

Obszywałem na starą skóre -wyszła przez to grubsza kiera i naprawde niezle kierownica wyglądała.

Teraz w buni raczej nie chciałoby mi sie babrać bo troche bawienia sie z tym jest, wiec dałbym do obszycia profesjonaliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.