Skocz do zawartości

spalony wsteczny bieg, co można jeszcze zrobić ?


Mirek374

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, pytanie:

Przy cofaniu, przy zagrzebaniu się w śniegu poczułam swąd i oczywiście upomniałam swoja połowę. No cóż... auto wyjechało i pojechało do domu. Rano brak wstecznego. Do przodu jedzie. Komputer był już podpięty pod nią, bo oczywiście komunikat getreiebe not programm się wyświetlił. Pominąwszy spadki napięcia które mogą powodować taki komunikat itepe... Czy już leczy mnie wymiana skrzyni, czy jeszcze można coś z tym zrobić ? Wiadomo, że można zdjąc i rozgrzebać, ale naprawa u nas minimum 2500 tyś. Kupno używanej min. 900 zł.... macie pomysły czy coś można jeszcze sprawdzić, zrobić aby jeszcze nie wymieniać. zaznaczam, że została zalana nowym olejem. Skrzynia to 5HP30 do BMW e38 750 5.4 silnik. a może ktoś z Was wie gdzie dostać taką skrzynię taniej, bo już allegro obleciałam ?

Sylwia 374

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiona skrzynia na gwarancji od tego modelu, numery sie zgadzaja i teraz nie ma na wet biegów do przodu. Została zalana olejem, skrzynia założona, facet od niej nawet dzwonił czy wszystko ok.... jakieś pomysły ? szlag mnie trafi....

Sylwia 374

http://img835.imageshack.us/img835/6681/snc00073m.th.jpg






DWIE ZYCIOWE MILOSCI MOJA ZONA I MOJA SIODEMKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę, żeby skrzynia była aż tak uszkodzona, że żaden bieg nie wchodzi. Raczej jest to jakiś błąd montażowy, może do skrzyni ktoś wrzucił inny sterownik, i komputer jej zwyczajnie "nie widzi", a może okrągłe złącze nie ma prawidłowego połączenia, trzeba szukać po kolei...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.