Skocz do zawartości

e36 coupe 2.0 bez vanosa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam mam pytanie odnosnie bmw e36 coupe mam takowa na oku tylko ze wczeniej byl 1.8 i został ze swapowany na 2.0 bez vanosa moze mi ktos wytłumaczyc jaka roznica jest w kosztach utrzymania i spalaniu ? czy te bez vanosa sa starsze czy nowsze czy bardziej awaryjne czy tez nie
Opublikowano
to lepiej dla ciebie ze byl swap masz 2litry:)czyli m50 to jest starszy piec ale za to mniej awaryjny poprzez brak vanosa
Opublikowano
Zmiana na duuuży plus. Zaleta to 6 garów ,więcej mocy ,fajniejszy dźwięk 6cio cylindrówki.Świetny silnik i wytrzymały
http://imageshack.us/a/img850/9757/z1i.gif
Opublikowano
  • Autor
a jak to ma sie do spalania takiego bmw ?
Opublikowano
Jest wiele tematow i porownan w internecie na ten temat :) moja 3er w sedanie 2.0 bez Vanosa spali nawet te 7-8 l w trasie wcale nie dziadkowanej jazdy, w trasir z doswiadczenia u mnie najekonomiczniej w okolicach 3 tys obr. Przy 110-120km/h gdzies. A w miescie to bardzo nie przeskoczysz od 10-12 l w zimie teraz najwiecej do 14l :)
Opublikowano
  • Autor
14 litrów benzyny ?? :shock: :shock: :shock: :shock:
Opublikowano
Tak? : ) w zimie, zwykle krotkie odcinki na niedogrzanym silniku, albo wyjezdzanie z malej zaspy :D moze tez troszeczke tyl zalecial bokiem czasem :D ale ogolnie co mam oszukiwac ozlopala mi do 14tki w te najwieksze mrozy :-) i mowie realnie a nie z tego co wyczytalem czy tak mi sie wydaje :D
Opublikowano
mi też potrafił spalić 13-14 jak były mega mrozy. Jak temp oscyluje w okolicy 0 to spala 11. Norma :)
Opublikowano
E tam niech Cie nie przeraza spalanie : ) smialo laduj sie w jakies 2.0 nie mniejsze silniki, bo spalanie niewiele wieksze jak w nizszych pojemnosciach, a radosc z jazdy i dzwiek R6 bez porownania : ) sam balem sie spalania ale daje rade spokojnie wyrobic zeby ja zalac :D a nie jezdze tak malo, poza tym w porownaniu jak kumpel mial 1.6 w coupe, to moze do 2l wiecej moja spali. Teraz z kolei w jego 2.5 170koni w zimie poszlo z 16l na sto:D
Opublikowano

Mi teraz przy w miare spokojnej jeździe 13litrów na sto w mieście wyszło a mam m50b25 nv .

Ale ostatnio jak dosyć ostro jej wstawiałem to i 19 wyszło. :D

W trasie najmniej 8,5litra spaliła.

X2 M35i
Opublikowano
Przy silniku 2.0 bez vanosa jeśli masz wtyczkę do przepływomierza powietrza na 6 pinów to zaczynają się schody jeśli właśnie ci się on zepsuje. Pozostaje używką bo nowe są po ok 2000. Niestety brak zamienników.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.