Skocz do zawartości

[E46] 2000r. Wariuje elektryka


trollWWL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Koledzy mam spory problem z autkiem, co jakiś czas buni totalnie odbija, dotąd zdarzało się że otworzyłam mi tylną szybę (od bagażnika) ale ostatnio totalnie przy szalała i otworzyła mi szybę, zapaliła na stałe lampę przednią lewą (nie ważne czy jest włączony zapłon czy nie, pomaga tylko zdjęcie klemy) jest szał. wyczaiłem bezpiecznik pod którym powinny być szyby, chyba 48 albo 49 ale poza szybami wyłączam też centralny zamek i wycieraczki więc jest jazda. Znalazłem patent na zamykanie szyby która się otwiera czasem sama, mianowicie: pilotem przytrzymuję przycisk zamykania, przełącznik, który steruje szybami nie działa jeżeli się sama opuści (jeżeli się sama nie opuści to działa normalnie). Amen.

Podsumowując szukam kogoś kto miałby czas i chęci lub kogoś kto zna w/w. Mi zabrakło cierpliwości.

Pozdrawiam

Piotrek

tel. 502 763 450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzies tu byl na forum temat o przekaznikach w module komfortu ze zdjeciem i opisami, ktory jest od czego.

Jest ich tam pare i miedzy innymi od elektrycznych szyb i zamka centralnego.

 

Przekaznik wiadomo, moze sie przypalic albo "skleic" a wtedy masz cyrki jak opisano.

 

Mozesz bez problemu przelutowac na odpowiednik.

viewtopic.php?f=69&t=208353

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, od czegos musisz zaczac. Mozesz przeskanowac auto pod katem bledow w kompie, np INPA czy DISem i zobaczyc, czy cos Ci powiedza.

Ale problemy z wariujacymi zamkami i szybami to najczesciej przekazniki i bledow zadnych nie bedzie w pamieci DDE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.