Skocz do zawartości

E39 540iA Gostynin WBADN61070GG89675


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę oto rozkodowany VIN:

 

http://autabmw.pl/WBADN61070GG89675/bmw/vin/decode?cr=2494

 

A tak na marginesie, to ładny egzemplarz i warto by się lepiej mu przyjrzeć tym bardziej, że cena nawet w miarę rozsądna :)

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład prawego lusterka jest uszkodzony

 

A na jakiej podstawie to stwierdziłeś kolego, pytam z ciekawości :) na zdjęciach ciężko to zobaczyć, może byłeś oglądać ją?

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to guziki od sterowania tempomatem i radiem są wymienione,

ale oczywiście mogę się mylić.

pozdrawiam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dla mnie to guziki od sterowania tempomatem i radiem są wymienione,

ale oczywiście mogę się mylić.

pozdrawiam.

 

 

Wymienione również dywaniki, a uszczelka drzwi prawych dużo gorsza od lewych.

Wedlug mnie to dobrze (przyciski i dywaniki) bo to znaczy że ktoś dbał....o szczegóły . pokrywy zaworów nie powinny być obdarte z farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione również dywaniki, a uszczelka drzwi prawych dużo gorsza od lewych.

Wedlug mnie to dobrze (przyciski i dywaniki) bo to znaczy że ktoś dbał....o szczegóły . pokrywy zaworów nie powinny być obdarte z farby.

 

A jak dla mnie to jest to zatajenie prawdziwego przebiegu.

Pozdrawiam.

Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa

Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dla czego

Na warsztacie łączymy teorię z praktyką: nic nie działa i nikt nie wie dla czego!!!

Cięcie plazmowe oraz usługi tokarskie http://ttcs.pll/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
był ktoś oglądać ? widać że auto przygotowane do sprzedaży zapomnieli tylko rdzy z tarcz usunąć ale tak poza tym to trzeba zobaczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:duh: kolejny na lewych tablicach -reszta też pewnie picowanko :nienie:

 

Co masz na myśli pisząc "lewych tablicach"... a rdza jest na tarczach bo pewnie świeżo po myciu... a to normalne zjawisko.

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może to expresowe taxi było :mrgreen:

 

Numer podwozia WBADN61070GG89675

Kod typu DN61

Typ 540I (EUR)

Typoszereg E E39 ()

Seria 5

Rodzaj konstrukcji LIM

Układ kierowniczy LL

Drzwi 4

Silnik M62/TU

Pojemność skokowa 4.40

Moc 210

Napęd HECK

Skrzynia biegów AUT

Kolor COSMOSSCHWARZ METALLIC (303)

Tapicerka STANDARDLEDER/SCHWARZ (N6SW)

Data prod. 2000-09-07

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S216A SERVOTRONIC Wspomaganie układu kier. Servotronic

S263A LM RAEDER MIT MISCHBEREIFUNG Koła ze st. lekk. z ogumieniem mieszanym

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430A INNEN-/AUSSENSPIEGEL AUT.ABBLENDEND Lust. wew./zew. z automatyką przyciemn.

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S456A KOMFORTSITZE ELEKTRISCH VERSTELLBAR Fotel komfort z pamięcią

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S500A SCHEINW.WASCHANL./INTENSIVREINIGUNG Inst.czyszcz.refl./Czyszcz. intensywne

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A XENON-LICHT Światło ksenonowe

S609A NAVIGATIONSSYSTEM PROFESSIONAL System nawigacji Professional

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S629A AUTOTELEFON MIT KARTENLESER VORN Tel. sam. sieci D z czytn. kart z przod.

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S690A CASSETTENHALTERUNG Uchwyt kasety

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S970A BUSINESSPAKET Pakiet Business

S980A EXCLUSIVPAKET Pakiet Exklusiv

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S202A STEPTRONIC Steptronic

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S249A MULITFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S438A EDELHOLZAUSFUEHRUNG Wersja z drewna szlachetnego

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S555A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy V z pilotem

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

Składanie Information

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S459A SITZVERSTELLUNG, ELEKTR.MIT MEMORY Elektryczna regulacja foteli z pamięcią

S464A SKISACK Worek na narty

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S488A LORDOSENSTUETZE FAHRER/BEIFAHRER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S602A BORDMONITOR MIT TV Monitor pokładowy z TV

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Może ktoś nie miał na paliwo i wbił zęby w silnik :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tablice rejst. zrobiono na wzór ostatnich numerów z niemiec, życze powodzenia przy kontroli drogówki -optymistycznie to 500 zł :mad2:

 

auto na bank wyrejstrowane w niemczech ,a tu blachy ciągle na aucie -lewizna najniższych lotów :duh:

 

hm . auto do opłat i kupione na niemca, napewno wiesz że na pierwszy przegląd auto musi mieć tablice -niemieckie lub polskie tymczasowe, przy wizycie w wydziale komun. będziesz miał wbite w przegląd numery które zostały w niemczech, bo auto jest wyrejstrowane ,czyli te obecna na bmw sa fałszywe -to może narobić kłopotów . :nienie:

Edytowane przez psotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymienione również dywaniki, a uszczelka drzwi prawych dużo gorsza od lewych.

Wedlug mnie to dobrze (przyciski i dywaniki) bo to znaczy że ktoś dbał....o szczegóły . pokrywy zaworów nie powinny być obdarte z farby.

 

A jak dla mnie to jest to zatajenie prawdziwego przebiegu.

Pozdrawiam.

 

Przecież Polak nie kupi nowych dywaników za 200 pln czy przycisków za 600...zrobił to Niemiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem również zainteresowany tym autem, dziś miałem zaszczyt! obejrzeć auto i nawet zostałem przewieziony. I to nie za opłatą 50 zł! jak to miało miejsce przy oględzinach auta w Lublinie. Jak dla mnie auto jest warte zachodu, niestety na razie nie dla mnie. Moje fundusze na razie są troche ograniczone a pan nie bardzo chce się targować. Może po następnej wypłacie dam radę ;) Zaś jeśli chodzi o stan auta ja mogę dać spokojnie piątkę. Sam jeżdzę 325 od 3 lat której szukałem pół roku. To ma być moje trzecie bmw a ta piątka jest czwartą którą oglądałem i raczej ostatnią chyba że się nie wyrobię.;(

Co do lusterka nie zauważyłem pęknięcia, albo się nie przygladałem. Po przyciskach nie widać ingerencji jakimiś wkrętakami. Dywaniki raczej wyprane , chyba nie nowe. Plusem jest to że auto jest zagarażowane więc raczej wszystko widać gołym okiem, blask jak na zdjęciach również w rzeczywistości. To tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem również zainteresowany tym autem, dziś miałem zaszczyt! obejrzeć auto i nawet zostałem przewieziony. I to nie za opłatą 50 zł! jak to miało miejsce przy oględzinach auta w Lublinie. Jak dla mnie auto jest warte zachodu, niestety na razie nie dla mnie. Moje fundusze na razie są troche ograniczone a pan nie bardzo chce się targować. Może po następnej wypłacie dam radę ;) Zaś jeśli chodzi o stan auta ja mogę dać spokojnie piątkę. Sam jeżdzę 325 od 3 lat której szukałem pół roku. To ma być moje trzecie bmw a ta piątka jest czwartą którą oglądałem i raczej ostatnią chyba że się nie wyrobię.;(

Co do lusterka nie zauważyłem pęknięcia, albo się nie przygladałem. Po przyciskach nie widać ingerencji jakimiś wkrętakami. Dywaniki raczej wyprane , chyba nie nowe. Plusem jest to że auto jest zagarażowane więc raczej wszystko widać gołym okiem, blask jak na zdjęciach również w rzeczywistości. To tyle.

 

Chyba mamy sprzedającego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, apropo tablic, tydzień temu siostra rejstrowała corsę na takich samych tablicach. Nie było problemu( w Łodzi) ale trzeba było oddać je do wydziału, Spojrzeli i zabrali a dali nowe polskie, tablice miały jakies grawerowane atesty z tyłu. Co prawda sprzedający mówił że przy kontroli policjanta może być problem-100-500 zł. ale chyba dał bym radę się dogadać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem również zainteresowany tym autem, dziś miałem zaszczyt! obejrzeć auto i nawet zostałem przewieziony. I to nie za opłatą 50 zł! jak to miało miejsce przy oględzinach auta w Lublinie. Jak dla mnie auto jest warte zachodu, niestety na razie nie dla mnie. Moje fundusze na razie są troche ograniczone a pan nie bardzo chce się targować. Może po następnej wypłacie dam radę ;) Zaś jeśli chodzi o stan auta ja mogę dać spokojnie piątkę. Sam jeżdzę 325 od 3 lat której szukałem pół roku. To ma być moje trzecie bmw a ta piątka jest czwartą którą oglądałem i raczej ostatnią chyba że się nie wyrobię.;(

Co do lusterka nie zauważyłem pęknięcia, albo się nie przygladałem. Po przyciskach nie widać ingerencji jakimiś wkrętakami. Dywaniki raczej wyprane , chyba nie nowe. Plusem jest to że auto jest zagarażowane więc raczej wszystko widać gołym okiem, blask jak na zdjęciach również w rzeczywistości. To tyle.

 

Chyba mamy sprzedającego:)

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli nie własciciel, to Polski klient, który ogląda auto i mysli że urwie 5-6tys z ceny.

BTW kiedys sprzedawałem Audi A5 z mocną benzyną pod maską, było kilku gości, którzy przyszli tylko po to, by sie przejechać. Najlepszych było dwóch "łebków" tak po 24 lata - przyjechali Golfem III i jak chcieli sie przejechać to też powiedziałem, ze muszą rzucić 100zł na paliwo, bo ja nie mam a w baku pusto. Jazde testową miałem z głowy. Na koniec (chyba z przyzwoitości) zapytali o cene - w ogłoszeniu z tego co pamietam 98tys zł, a ja mówie ze mnie kasa ściga i że oddam za jakies 75tys i dorzuce jeszcze drugi komplet alufelg. A oni, ze przemyślą i dadzą znać :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.