Skocz do zawartości

X3 (F25) zakup z promocją, automat gratis


robertino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Pozwalam sobie na założenie nowego tematu, w którym mam nadzieję będzie się działo!

Właśnie dotarła do mnie informacja o czasowej promocji na automatyczną skrzynię biegów. W związku z tym, że większość użytkowników traktuje ten dodatkek za obowiazkowy (patrz inne posty), oferta jest bardzo atrakcyjna!

Link do źródła: http://www.bmw.pl/pl/pl/newvehicles/prices/promotions/X3.html

 

Z pozdrowieniami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak negocjowałem cenę zakupu w 2011 to na "dzień dobry" dostałem automat gratis:-), a negocjacje zakończyłem po 2 tygodniach z całkiem sympatycznym rabacikiem + inne extrasy. Nie miałem serca dalej męczyć doradcę i zamówiłem autko :-)

Reasumując, żadna rewelacja. Może wcześniej dawali na zasadzie - kto zapytał, ten dostał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

W sumie się nie dziwię, że dają automat, bo z manualną skrzynią X3 słabo wypada.

 

Szczególnie źle dobrane są przełożenia dla 18d i 20d - i czuć olbrzymią turbo dziurę.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to związane z popularnością tego modelu, ale ja oprócz automatu w cenie nic nie mogłem wynegocjować, nawet przedstawiając ofertę brokera. Rozmowy wyglądały podobnie u dwóch dealerów. Zamawiałem samochód do produkcji na przełomie listopad/grudzień 2012.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to związane z popularnością tego modelu, ale ja oprócz automatu w cenie nic nie mogłem wynegocjować, nawet przedstawiając ofertę brokera. Rozmowy wyglądały podobnie u dwóch dealerów. Zamawiałem samochód do produkcji na przełomie listopad/grudzień 2012.

 

Faktem jest, że doradcy są nieźle wyszkoleni w sztuce negocjacji i wyciągania z potencjalnego klienta ostatniego grosza.

Ja zamawiałem w 3 miesiące po wejściu na rynek. Wtedy X3 szły na pniu, a zamówienia na pół roku do przodu......

Może po prostu nikt się z nich nie spodziewał, że przyjdzie ktoś, kto powie "panowie, to jest zdecydowanie za drogo, mogę dać xxx...., a skrzynię, skórę i parę drobiazgów rozumiem, że już dostałem....). Ale ja to lubię i robię to dla sportu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadzwoniła 5 letnia Kasia i wynegocjowała to samo :lol:

To slogan z reklamy Mercedesa, tak mi jakoś przyszło na myśl.

Każdy uważa że wynegocjował najlepszą cenę i lepszą od innych taka nasza mentalność. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rewelacji nie ma... czemu się zatem trzymałeś dealera, a nie brokera?

 

Jakoś u brokera to wszystko nie do końca mi się podobało. Chasła to się załatwi, to się zrobi... Na gębę to ja tak nie lubię-jakieś cwaniactwo przebijało przez sprzedawcę. No i kontra naprawdę dobre wyszkolenie handlowca u dealera(poprostu trafił w dobre struny i zagrało). To i pewność,że nie będę musiał pisać listów miłosnych do BMW Polska w razie napraw gwarancyjnych plus do tego promocyjny leasing i wyszło 2% drożej niż to obiecywał broker. Dla tych dwóch procent dałem się ponieść komfortowi lepszej rozmowy w BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... To i pewność,że nie będę musiał pisać listów miłosnych do BMW Polska w razie napraw gwarancyjnych

 

Jak masz Auto kupione z sieci dealerskiej w Europie - nieważne czy od dealera czy brokera, to gwarancja działa bez żadnych widzimisię kogokolwiek. Co innego jak sprowadzane spoza EU, to wtedy już trzeba się prosić a i tak może się nie udać z honorowaniem gwarancji. Dlatego warto uważać na "tanie, okazje" z US.

 

Jeśli tylko 2% różnicy to nie było co się zastanawiać... szczególnie, że większość tzw. brokerów to prostaki nie umiejący rozmawiać z wymagającym klientem. Niektórzy nie są lepsi od "komisiarzy". Choć i są chlubne wyjątki.

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie trafiłem na takiego "komisiarza". Pokazywał mi jedno x3 sprowadzone ze Stanów, wmawiał, że wszystko jest po europejsku, ale włączyć auta nie chciał(mało benzyny w baku). Potem było konfigurowanie mojego auta. Rzucał tymi procentami jak żongler piłkami. Poczułem się jak za dziecinnych lat na Różyckim(to taki stary bazar w wawie, na którym ludzie tracili całe pensje na grze w trzy kółka). Zależało mi tylko na ofercie, żeby mieć co pokazać w Inchcape. Możliwe, że handlowiec znał tego brokera i nie potraktował tej oferty poważnie. Jednakże sposób w jaki zostaliśmy z żoną potraktowani spowodował, że podpisaliśmy zamówienie po pierwszym spotkaniu. Z tego co udało mi sie usłyszeć przy sąsiednim biurku, to klient był kolejny raz i targował się dosyć głośno i z efektami wizualnymi :P i też słyszałem o 5% od całej kwoty auta(on co prawda zamawiał X6).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wodzik - 100% racji, u brokerow nie wychodzi to tak tanio. Ostatnio znajomy mial problem z autem US x5 tj. zawieszenie - auto na gwarancji i co 10 tys zl nie jego bo nie uznali gwarancji w 100% powod US
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie trafiłem na takiego "komisiarza". Pokazywał mi jedno x3 sprowadzone ze Stanów, wmawiał, że wszystko jest po europejsku, ale włączyć auta nie chciał(mało benzyny w baku). Potem było konfigurowanie mojego auta. Rzucał tymi procentami jak żongler piłkami. Poczułem się jak za dziecinnych lat na Różyckim(to taki stary bazar w wawie, na którym ludzie tracili całe pensje na grze w trzy kółka). Zależało mi tylko na ofercie, żeby mieć co pokazać w Inchcape. Możliwe, że handlowiec znał tego brokera i nie potraktował tej oferty poważnie. Jednakże sposób w jaki zostaliśmy z żoną potraktowani spowodował, że podpisaliśmy zamówienie po pierwszym spotkaniu. Z tego co udało mi sie usłyszeć przy sąsiednim biurku, to klient był kolejny raz i targował się dosyć głośno i z efektami wizualnymi :P i też słyszałem o 5% od całej kwoty auta(on co prawda zamawiał X6).

 

Gdy ja zamawiałem auto to oczywiście nie omieszkałem odwiedzić Inchcape'a i również miałem wrażenie b.pozytywne. Handlowiec na wysokim poziomie. Szkoda tylko, że procenty nie były równie wysokie. :roll:

Dziwią mnie za to wasze komentarze do "atrakcyjnego" leasingu BMW. Przy moich parametrach (20%/36m-cy/10%) oferta była znacznie gorsza niż z handlowego.

BMW Auto Rawski - NIE POLECAM!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.