Skocz do zawartości

X5E53 3.0d Nie moge odpalic auta


Norbert273

Rekomendowane odpowiedzi

X5 E53 3.0d 2004r Koledzy jakiś mnie fatum opętał.Samochód staał w garażu 5 dni bo wysłałem tuner radiowy do naprawy bo nie grała mi jedna strona.Gdy tuner wrucił z naprawy to go podłonczyłem i wszystko grało jak powinno ale przy okazji zaczołem sprawdzac kable któr sa przy tunerze i zauważyłem że mam nadcięte dwa kabelki które idą do głównej wtyczki i do nich podpięte i zaizolowane o takim samym koloże następne dwa nie wiem dlaczego ktoś tak zrobił i gdzie one prawidłowo powinny iśc bo może za to mi tuner padł. Po wpinaniu tej wtyczki i wypinaniu i sprawdzaniu gdy ponownie uruchomiłem radio zaczelo bardzo cichutko grac, zaczołem sprawdza co jest grane ale zachwile zaczołem włanczac i wyłanczac radio i pochwili nie dało sie go wogóle uruchomic. Chciałem uruchomic samochód a tu też kicha kontrolki gasną i nici po chwili klapa bagaznika też przestała działa opusciłem na dół i ją automat Nie domyka .Co jest grane bespieczniki sprawdzałem w schowku i bagazniku i sa OK doradzdzie mi co mam zrobic. Gdzie sa bespieczniki pod maską silnika. Odpiołem kleme minusową na noc może coś pomoże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- koledzy powiedzcie mi gdzie są bespieczniki pod maską silnika

- druga sprawa który bespiecznik jest od klapy bagażnika który dociąga klape

- trzecia sprawa kto może mi wrzucić jakiś link z okablowaniem które jest wpinane do tunera radiowego bo mam coś tam pogmatfane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłeś aku skoro nie działa kilka elementów to tu masz problem,najpierw załatw sprawę z aku ,sprawdź czy auto usypia sterowniki czy nie pobiera prądu co do kabli to nie pomogę najlepiej podejrzeć u kogoś co i jak ewentualnie możesz do kogoś zagadnąć niech nawet foto cyknie,albo swoje wrzuć .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.