Skocz do zawartości

e87 wymiana foteli


cypisek21

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Mam okazję kupić za naprawdę śmieszne pieniądze kubełki i kanapę w czarnej skórce, żeby wymienić swoje zwykłe zajechane welurki. Kupowane są z 3-drzwiowego anglika po-lift, moja bunia jest 5-d. po-lift. Będzie to grało czy nie ma prawa? Z góry dzięki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 7 miesięcy temu...
Dokladnie to chce wymienic fotele bo mam welury zajechane troche,moje fotele maja tylko grzanie ,dobrze by bylo jakby mozna bylo juz jak wymieniac to z elektryka,tylko czy jest to duzy problem z dolozeniem wiazki.Pamietam ze kiedys do passata robilem takie cos i zasilanie wzialem z gniazda zapalniczki.To angole raczej odpadaja,a z e90 fotele beda pasowaly nic nie bedzie kolidowac ,bo kanapy raczej chyba nie pdejda od e90?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Da rade przełożyć wszystko. Tylko trzeba pokombinować z siedziskami no i z tym żeby dobry fotel grzał. Tu masz opisane mniej więcej co i jak w przypadku foteli manualnych zwykłych.

https://www.newtis.info/tisv2/a/en/e87-118d-sha_200904/repair-manuals/52-seats-motorcycle-seat/52-13-front-seat-normal-manual/EHqufMei


Ostatnio bawiłem sie ze swoimi w E46 takimi i przekładałem wszystko. Po rozebraniu pierwszego i obejrzeniu co i jak, reszta poszła bez problemu. Zostały moje stelarze, a moje siedzisko i oparcie pasażera zostało fotelem kierowcy. Siedzisko i oparcie pasażera dawcy zostało na starym stelażu fotelem pasażera, bo w moim mata nie działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam zagwostkę. Mam zwykłe stołki bez grzania w 5d polift. Kupiłem sporty poliftowe bez grzania. Wtyczka pod fotelem angielskiego kierowcy ma 9 pinów, pasażera ma 6 pinów. W wersji europejskiej jest tak samo tylko na odwrót. Nie wymieniłem tej nieszczęsnej maty zajętości, lecz przedłużyłem kable i wtyczkę z podłogi samochodu (będącej pod fotelem kierowcy) poprowadziłem do fotela pasażera (angielskiego kierowcy). Taka samo z drugim fotelem. Wszystko pięknie skręciłem i podpiąłem. Co prawda nie puściłem zasilania do pompowania boczków, lecz to będzie sprawa na kolejny weekend, lecz świeci się pas pasażera (angielskiego kierowcy). Czy można teraz przeprogramować komputerem fotele, aby nie świecił się niezapięty pas pasażera (angielskiego kierowcy) ? :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a ja mam zagwostkę. Mam zwykłe stołki bez grzania w 5d polift. Kupiłem sporty poliftowe bez grzania. Wtyczka pod fotelem angielskiego kierowcy ma 9 pinów, pasażera ma 6 pinów. W wersji europejskiej jest tak samo tylko na odwrót. Nie wymieniłem tej nieszczęsnej maty zajętości, lecz przedłużyłem kable i wtyczkę z podłogi samochodu (będącej pod fotelem kierowcy) poprowadziłem do fotela pasażera (angielskiego kierowcy). Taka samo z drugim fotelem. Wszystko pięknie skręciłem i podpiąłem. Co prawda nie puściłem zasilania do pompowania boczków, lecz to będzie sprawa na kolejny weekend, lecz świeci się pas pasażera (angielskiego kierowcy). Czy można teraz przeprogramować komputerem fotele, aby nie świecił się niezapięty pas pasażera (angielskiego kierowcy) ? :?:

Wszystko zrobiles bez sensu. Nalezalo zamienic siedziska oraz okablowania w fotelach z uk z prawego na lewe i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
panowie nakierujcie mnie,chodzi mi o podlaczenie elektrycznych foteli ,moje fotele maja tylko grzanie ,kupilem z e90 fotele skorzane zwykle ale sa z lektryczne i z pamiecia ,moze jakis schemat ktos posiada .?pozd.

Jak miales grzane to juz jest fajnie bo najwazniejsze, czytaj, najtrudniejsze kable do podlaczenia juz masz. Teraz wystarczy podciagnac linie can, zmienic fa, zakodowac auto i bedzie wszystko dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.