Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanownych miłośników marki BMW.

Od maja ubiegłego roku szukam BMW E39 jak w temacie, dobrze wiecie że w PL znalezienie dobrego egzemplarza tego modelu z tym silnikiem w automacie graniczy z cudem.

Więc postanowiłem poszerzyć obszar poszukiwań do Niemiec i Szwajcarii bo do tej pory szukałem tylko w Polsce.

Zamierzam jechać po auto z kimś kto zna język bo sam sobie nie dam rady co do porozumienia z właścicielem i później w urzędach za granicą.

I teraz moje pytanie, co sądzicie o tym samochodzie który przedstawię w linku poniżej. Tzn, interesuje mnie czy ktoś może coś po fotkach za uwarzy że z autem może być coś nie tak lub że może jak na ten rok za mały przebieg jest. Chodź właściciel napisał w ogłoszeniu że auto serwisowane i po nowym przeglądzie MFK. Jak coś przebieg do sprawdzenia na miejscu po wizycie w serwisie BMW w którym były robione przeglądy serwisowe. Na jednym ze zdjęć widać książkę serwisową i widać tam że auto było serwisowane w autoryzowanym serwisie BMW Bawaria Auto AG Neuhofstrasse 1 więc chyba nie mam mowy o kręceniu licznika lub podobnych historiach. Wiem że auta właśnie ze Szwajcarii są dobrze wyposażone i Szwajcarzy nie szczędzą kasy na serwisy dlatego warto od nich kupić auto pod warunkiem że nie jest to powypadkowy pojazd sprowadzony właśnie z stamtąd przez polaka do Polski i później złożony z trzech i sprzedawany jako bezwypadkowy.

Link do samochodu: http://www.autoscout24.ch/de/d/bmw-530-limousine-2002-occasion?nav=111&vehtypgrp=1&lng=de&vehids=1365433&index=0&vehid=1365433

Link do serwisu w którym były wykonywane przeglądy/naprawy: http://www.bavaria.ch/index.php?bmw_home

 

Wiem że powinienem podać jeszcze rozkodowany nr VIN lecz obecny posiadacz auta mi go jeszcze nie udostępnił, mam nadzieje że niedługo mi go wyślę i dodam go do postu.

Z góry dziękuję za Wasze spostrzeżenia.

Cała Polska w cieniu Śląska :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa dni temu ten samochod poszedl na licytacji (odpowiednik naszego allegro) za 6 tys fr, wiec podejrzewam ze ogloszenie juz nie aktualne ;)

 

do 8 tys frankow dolicz : koszt zwiezienia, vat 23%, akcyze 19%, i wyjdzie ci 35 tys zl ;)

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.