Skocz do zawartości

[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS


wafeltom

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 838
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Wczoraj zainstalowałem carly z witaminka. Komunikacja przez kabel OBD z adapterem i muszę powiedzieć że bardzo wygodna sprawa. Co prawda zczytuje tylko osiem modułów ale można się pobawić :cool2:

Przy próbie kodowania CIC-A wychodzi informacja że jest to możliwe tylko z adapterem bluetooth 2.0

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zainstalowałem carly z witaminka. Komunikacja przez kabel OBD z adapterem i muszę powiedzieć że bardzo wygodna sprawa. Co prawda zczytuje tylko osiem modułów ale można się pobawić :cool2:

Przy próbie kodowania CIC-A wychodzi informacja że jest to możliwe tylko z adapterem bluetooth 2.0

Kolega a witaminka działa na rejestr. akum. , dpf i inne , czy tylko diagnoza i kodowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Na razie tylko kodowanie próbowałem. Dam znać jak więcej wypróbuje

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie dajecie 200zł za apke ?

 

Ta w wersji "C" :) 22.00 juz nie smiga...

 

Wolalbym przetestowac nim wydam tyle kasy na apke. Office juz byl tanszy jak kupowalem :)

 

 

Też uważam, że to sporo, szczególnie, że później jeszcze trzeba dodatkowo dopłacać za lepsze funkcje...

 

Ostatnio tak jest coraz częściej ... Kupujesz bilet rodzinny i wchodzisz, a tam żeby coś więcej obejrzeć to trzeba dodatkowo zapłacić...

Mi się to nie podoba.

Pozdrower Krzysztof :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Do przetestowania masz wersje Lite za free. To co można robic przy wersji PRO możesz zobaczyć na oficjalnej stronie producenta apki lub jest sporo filmików na youtube.

 

PS. Uważacie że jest drogo ? Pomyślcie ile trzeba zapłacić byle jakiemu warsztatowi za sam odczyt błędów nie wspominając o kodowaniu czegokolwiek, koszt apki wraca się bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
W witaminę trzeba cześć dokupić jak dpf i bateria. Szukam innej wersji, full free :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem podpiąć się do tematu. Chcę kupić kabel usb i przez przejściówkę na mini usb, aby połączyć Bmwhat z moim bmw przez smartfona. Podpowie mi ktoś jaki kabel kupić? Wie ktoś może czy jest jakiś sposób na odblokowanie płatnych funkcji w bmwhat? Proszę o poważne odpowiedzi. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jeśli chcesz korzystać w pełni z funkcji Carly for bmw musisz kupić ich kabel (tu możesz go wykorzystać również do komputera) lub adapter bluetooth.

 

Z innymi nie będziesz mieć dostępu do wszystkich modułów.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
No to najlepiej k+dcan i przejściówka/adapter OTG (czy jakoś tak) ale nie będziesz mieć dostępu do CIC-A jeśli masz i kodowanie baterii, wypalanie DPF też chyba nie działa ale tu nie jestem pewny bo nie mam wykupione tej części aplikacji

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

widzisz chyba posty wyzej ze nie ma?

 

 

Czy 199 nie jest drogo?

 

Kabel + inpa to koszt 45-50zł z aliexpress.

 

Tylko BMWhat jest ladniej zrobione, bardziej chyba czytelne, bardziej intuicyjne...ale mozliwosci finalnie i tak mniejsze lecz wystarczajace.

 

199zl to za duzo.

 

za 49zl bym kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Inpą to sobie jedynie błędy możesz sprawdzić i skasować i to w modelach Exx, jeśli chcesz robić coś poważniejszego to DIS, NCS, Ista P, większość ludzi nie ma czasu i umiejętności aby zainstalować te programy a co dopiero bawić się w kodowanie tak że taka aplikacja jest świetną alternatywą dla takich ludzi i jej koszt zwraca się bardzo szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Używał ktoś z was już Deep OBD für bmw i może coś o tym powiedzieć?

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używał ktoś z was już Deep OBD für bmw i może coś o tym powiedzieć?

Trochę mało czytelny. Błędy odczytać i skasować nie problem ale jakieś odczyty live (bo niby jest tam taka możliwość) to już czarna magia, a wujek google w tym temacie mało pomocny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Właśnie na innym forum wyczytałem że są również jakies funkcje z tool32. Łączyłeś się na zwykłym kablu czy przez bluetooth lub WiFi?

 

Ps. Znalazłem 30 stron do przeczytania :)

http://www.e90-forum.de/board17-e9x-forum-allgemein/e90-e91-e92-e93-allgemeine-themen/58407-app-deep-obd-f-r-bmw-logging-jobs-fehler-lesen-und-l-schen-sg-reset-registrierung-batterietausch-start-dpf-regeneration-post-1-beachten/index2.html?s=14ffc3cd0b3250d68be7f6c37b8722a3c2c0d64d

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.