Skocz do zawartości

e60 z USA brak świateł tylnych przecimgielnych


Damiano83

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Panowie dzięki za instrukcję dot. tylnych przeciwmgłowych. Może nie 30 minut ale godzinka i działa elegancko. Koszt kabel i styki 3 zeta, panel z Head up displayem 140 zeta... i przegląd bez stresu.

 

dzięki wielkie jeszcze raz

 

tomo220 pozdrówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej, odgrzewam temat. Mam 545i e60 z 2005 roku wersja USA, auto od 7 lat w kraju i przechodziło badanie techniczne a teraz diagnosta się przyczepił, że nie ma tylnych przeciwmgielnych i nie podbił mi dowodu. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że wbił do komputera, że nie mam tych świateł z tyłu i teraz gdzie nie pojadę to oni od razu będą o tym wiedzieć... i zapewne nikt mi teraz tego nie podbije. Tyle lat było jeżdżone i było ok a tu teraz takie coś.


Teraz pytanie czy ktoś z Warszawy lub okolic mógłby mi to ogarnąć? Mam przednie przeciwmgielne i jest ok tylko tylnych brakuje. Powiem, że na rozklejanie tylnej lampy DIY i nie mam za bardzo czasu, narzędzi i miejsca i tez za bardzo chęci czy temu podołam więc pytanie czy ktoś może ma namiary na jakiegoś elektryka samochodowego aby to ogarnął oczywiście w jakichs rozsądnych pieniądzach bo mam 2 tygodnie na to.


Bardzo proszę o pomoc bo jestem naprawdę w lesie z tym, badanie ważne do jutra i praktycznie nie powinienem jeździć.


POMOCY :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno, znalazłem na allegro taki przełącznik:


https://allegro.pl/oferta/wlacznik-przelacznik-swiatel-bmw-e60-6953737-7636788859


I teraz pewnie głupie pytanie ale czy te światła usa to mają połączenie z tym przełącznikiem? Zapewne nie wystarczy tego zamontować ale jak kilka postów wyżej widziałem to te przeciwmgłowe są teraz na miejscu pozycji? Proszę mnie od razu nie linczować za te pytania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przełącznik jest z wersji bez ksenonów, też masz zwykłe reflektory?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącznik jest z wersji bez ksenonów, też masz zwykłe reflektory?

 

Hej Maniek, po czym wnioskujesz, że ten przełącznik jest nie do ksenonów? Lewa strona jest identyczna z moim a ja mam ksenony. Różni się tylko tym, że ja nie mam tego po prawej stronie czyli włączanie tylnych przeciwmgielnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Plus jest regulacja wysokości świateł, której Ty nie masz, ponieważ masz samopoziomowanie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam trochę z innej beczki, założyłem tylne lampy depo oraz zmieniłem moduł na lm2 ponieważ jedna żarówka stopu nie świeciła, przekodowałem go pustym "man-em" bo przed kodowaniem nie miałem pozycyjnych. A teraz znowu nie mam lewego tylnego przeciwmgielnego czy to możliwe że muszę zamordować jak tak to jaki wpis za to odpowiada. Dodam że samochód e60 pre lci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Kup nowe lampy i włącznik świateł.

Do tego dwa kabelki i tyle :wink:

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odgrzeję bo płynie do mnie E60 LCI. W LCI chyba nie trzeba ciągnąć kabli wystarczy wymienić przełącznik. Z tego co się orientuję ale potwierdźcie proszę.

Teraz przełącznik. Mam coś takiego 540102712fb4.jpg

Rozumiem że muszę mieć coś takiego jak tutaj ? https://allegro.pl/oferta/przelacznik-swiatel-bmw-e60-e61-9561216568

I dwa pytania:

1. Muszę kupić z całą listwą bo dojdzie przycisk z prawej strony dla przeciwmgielnych tył?

2. Czy będzie pasowało pre LCI skoro mam LCI ?

Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Przeczytaj mój post na wcześniejszej stronie... Miałem LCI z 2008 i dokładnie opisałem co i jak. Włącznik kup LCI bo ma ten taki chrom. Kable są fabrycznie jedynie w nowszej serii 5 F10,serii 3 F30... Musisz poprowadzić kabel od włącznika do modułu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.