Skocz do zawartości

E46 330d Oświetlenie tablicy rejestracyjnej sedan


jasiel1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Wedle przepisów powinni zabrać dowód, ale to musiałbyś trafić na zawziętego mundurowego, żeby za spaloną żarówkę zabrał dowód (bo raczej nie będzie sprawdzał jaki jest powód nieświecenia :wink: ), co innego jak w "bolidach" rzucają tablicę na zderzak bez oświetlenia.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

teoretycznie może Ci dowód zabrać + mandat aczkolwiek w rzeczywistości zwróci Ci uwagę jedynie o ile zauważy wogóle :)

 

PS: Co nieznaczy że nie trzeba doprowadzić tego do ładu...

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym podlaczyc sie do tematu i dowiedziec sie, czy jest mozliwosc ''ominiecia'' pokazywania kontrolek braku oswietlenia. Mialem taka sytuacje, ze kupilem nowe biale zarowki ledowe na oswietlenie tablicy, zamontowalem je, swiecily ladnie, ale po odpaleniu samochodu pokazywalo na desce blad w postaci braku oswietlenia. Zalozylem z powrotem stare zarowki, bo strasznie razila w oczy kontrolka :) zastanawiam sie czy nie pomogloby kupno bialych zarowek, ale nie ledowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że by pomogło. Led ma zupełnie inną rezystencję niż normalna żarówka stąd błąd. Co do regeneracji listwy to ja robiłem. Ciekła tam woda co powodowało czasem problemy takie że nie otwierał się bagażnik z przycisku w listwie albo sam się otwierał przy zapalaniu albo gaszeniu świateł. Ostatnio zjadło zupełnie jedną blaszkę trzymającą żarówkę. Wyciąłem nową blaszkę z opakowania po perfumie :mrgreen: dopasowałem na miejsce starej, przylutowałem kabelek, wyczyściłem wszystko, wsadziłem nową uszczelkę z ASO za 30zł i jest jak nowe wszystko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

mam taki problem ze posiadałem u siebie juz 6 sztuk takich modułów smd do podświetlenia tablicy z homologacją i niestety każde po kolei się spalały lub śniedziały do takiego stopnia ze przestawały świecić i nawet czyszczenie nie pomagało.

Mam pomysł by zamontować teraz podświetlenie z e90 ktore jest hermetycznie zamknięte powinno o wiele dłużej wytrzymać i tu pytanie czy ktos próbował lub ma możliwość przymierzenia zanim zamówię na ebayu , wiem ze jest inna wtyczka wgl ale to nie problem bo kupilbym wtyczkę w aso i przerobił listwe nad rejestracją , ale czy to wejdzie tam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.