Skocz do zawartości

330d Touring Słubice VIN WBAEX91080PH95388


Rekomendowane odpowiedzi

Mając na myśli to, że źle świadczy o sprzedającym - moim zdaniem ktoś kto w pełni świadomie zakłada coś z innej "pary", do tego nie w pełni, bo ma takie widzi mi się albo tak mu się podoba, a ma na uwadze że samochód wygląda śmiesznie, bo ani to ori ani mpak to albo nie mam gustu, albo mu nie zależy albo drzemie w nim mały wiejski tuningowiec. Bądź co bądź może to wskazywać że przez kadencje użytkowania również tak samo traktował inne podzespoły samochodu, i to że jest indywidual to dawno mogły przyćmić jakieś niedociągnięcia albo również połowiczne naprawy,

 

Koszt dołożenia ori zderzaka m-pak przód (z kierownicami powietrza na tarcze, dołami nadkoli, czasem ślizgami) z porządnym malowaniem kwota ponad ponad 2 tyś (niespawana używka m-pak kpl około 1200zł, seria ok. 400zł kpl) - jeżeli tak właściciel traktuje (doinwestowuje) inne podzespoły to raczej dla auta na + :wink: Opisałeś jak podchodzisz do tematu hamulców -i ok. Ja zamiast zakładać cały m-pak wolałem pomalować maskę, listwy pod reflektorami, błotniki i obudowy lusterek - bardziej przeszkadzały mi odpryski lakieru niż brak progów i tyłu m-pak - niestety taki już mam brak gustu i taki drzemie we mnie mały wiejski tuningowiec... :wink:

 

Dlatego cieszyłem się żę upchałem fmic pod zwykły zderzak.Nie wiem czy w 330d się tak da upchać.

Nie da się - 330d ma przed chłodnicą wentylator z wisko, 320d nie ma. Poza tym seryjny zderzak bardziej "zasłania" cooler niż w m-pak - to dość istotna różnica dla wydajności FMIC.

 

Reasumując i pomijając kwestię zderzaka, to jak już wspomniałem fura ładna, gdybym swoją pogonił albo nie robił swapa to bym się nią zainteresował.

Sprawdziłbym ile jest w kraju i ile każdy z właścicieli nią jeździł.

:cool2:

Edytowane przez arezyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ze zdjęć nie wywróżysz czy jest sam zderzak czy kpl z kierownicami itd, wiele fur tu wrzucanych nie miało nawet nadkoli plastikowych ... a miały duże koła i mPaki.

Polemizowałbym czy mPak jest wydajniejszy dla fmic niż seria. Zależy jak jest fmic i jak założony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale ze zdjęć nie wywróżysz czy jest sam zderzak czy kpl z kierownicami itd, wiele fur tu wrzucanych nie miało nawet nadkoli plastikowych ... a miały duże koła i mPaki.

 

...dokładnie, idąc dalej można zadać następne pytanie: ile aut z "dokładanym" m pakiem ma doły nadkoli m-pak z allegro za 34,99zł (bo ich nie widać, więc po co przepłacać :wink: ) które najczęściej pękają po pół roku a ile ma doły ori...

można zrobić "część" ale naprawdę porządnie, a można zrobić "całość' byle jak - co lepsze? Opinie "ze zdjęć" często są bardzo "naciągane" - natomiast wydaje mi się, że zapytanie w tym dziale o dane auto powinno służyć przekazaniu informacji konkretnych i potwierdzonych (rozkodowany VIN, carfax, znam/widziałem to auto, pamiętam jak na alle... stało rok temu z niższym przebiegiem, itp.) a zainteresowany na ich podstawie decyduje czy sprawdza dalej temat czy odpuszcza...

opinie typu "a moja kryształowa kula mówi że";-) albo "jak na mój gust to..." raczej niewiele pomagają pytającemu...

 

Nie oglądając auta na żywo, wypowiedzi na jego temat mogą byc tylko subiektywne. I takie są.

 

...oczywiście że tak, dlatego moim zdaniem nie powinno się tu aut oceniać (bo w sumie niewiele to daje) tylko przekazywać konkretne informacje na ich temat.

 

Polemizowałbym czy mPak jest wydajniejszy dla fmic niż seria. Zależy jak jest fmic i jak założony.

Zakładając, że mówimy o identycznym FMIC identycznie założonym - powierzchnia "otwarta" FMIC w m-pak jest jednak większa od serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...oczywiście że tak, dlatego moim zdaniem nie powinno się tu aut oceniać (bo w sumie niewiele to daje) tylko przekazywać konkretne informacje na ich temat.

 

No niestety tak się utarło że jest tu trochę inaczej i jak to na forum każdy może wyrazić swoje zdanie. Przypomnę Ci jeszcze nazwę tego działu : Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż - jak Ci coś nie pasuje to się nie udzielaj :wink: Chcesz to ''noś sobie dwa różne buty zamiast jednakowej pary'' ale raczej nikogo tutaj do tego nie przekonasz (może oprócz założyciela tematu) że to jest fajne :mad2:

http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie łapiesz. Mnie nie da się urazić.

Miałem na myśli, że skoro ludzie tu mają nasrane w bani, to lepiej takich o pomoc nie prosić, bo tylko zaszkodzą.

 

Nie mialem na mysli stanu psychicznego wszystkich. z uporem maniaka staracie sie wmowic ze auto jest fe bo ma tylko zderzak m pak , a wlasciciel to wiesniak. Rownie dobrze moge napisac ze jak ktos robi swapa zamiast kupic oryginal to tez jest wiesniak

To tyle w temacie. Beda zdjecia to sie wypowiecie

 

Tapatalk @ Xperia Arc S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z3coupe zastanawiasz się / czytasz ze zrozumiem co piszesz? ... bo chyba za samym sobą nie nadążasz i przez to sobie zaprzeczasz

 

No niestety tak się utarło że jest tu trochę inaczej i jak to na forum każdy może wyrazić swoje zdanie

 

a następne zdanie

 

...jak Ci coś nie pasuje to się nie udzielaj
:duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak, ale Ty chyba nie :wink: Przeczytaj mój post raz jeszcze, jak nie zrozumiesz to jeszcze raz i tak do skutku.. Choć w Twoim przypadku może to nie nastąpić :lol:
http://obrazki.elektroda.pl/5027143500_1344194822.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. Przegrasz w tej "nierównej" walce :mrgreen: Człowiek sprowadza ciebie do swojego poziomu, a pózniej pokona intelektem :D

 

 

Lol to sie popisales. Chyba mialo byc "pokona doswiadczeniem"

Dajcie juz sobie spokoj bo jeden madrzejszy od drugiego sie okazuje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik się strasznie rozwinął, pozwolę sobie podsumować :mrgreen: ................ :

 

- przedni zderzak zmieniony;

 

- xenony dołożone;

 

- sugerując się zdjęciem maska albo lewy przedni błotnik można by nieznacznie lepiej spasować :) .

 

 

W słuszność zmian wnikać nie będę, bo drogi są dwie fanaberia poprzedniego właściciela albo mniejsza / większa kolizja dała możliwość zamiany dołożenia części ...... ;) .

 

Na pewno na miejscu można sprawdzić czy np. zamontowane są również czujniki samo-poziomowania, czy zderzak nie trzyma się na słowo honoru itd. ;) .

 

 

Vin robi piorunujące wrażenie, takie sztuki to według mnie są perełki nie często spotykane, ale najważniejszy to faktyczny stan techniczny ...... a go przed monitorami nie poznamy :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój. Przegrasz w tej "nierównej" walce :mrgreen: Człowiek sprowadza ciebie do swojego poziomu, a pózniej pokona intelektem :D

 

Muszę się przyczepić :D. Chyba miałeś na myśli, że sprowadzi do swojego poziomu i pokona doświadczeniem bo jakby go miał pokonać intelektem to Twoje zdanie raczej ma odwrotny sens do zamierzonego :cool2:.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście może wyszło trochę niezręcznie, ale wszyscy wiedzą o co chodzi. W ogóle zabrałem głos w tym temacie, ponieważ uważam, że jak ktoś wrzuca auto do oceny to powinien spokojnie wysłuchać co inni mają do powiedzenia, a nie atakować tylko dlatego, że mają inny punkt widzenia niż założyciel tematu. Mimo prób wytłumaczenia na czym polega idea forum, niektórzy nadal nie mogą tego ogarnąć,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam, że jak ktoś wrzuca auto do oceny to powinien spokojnie wysłuchać co inni mają do powiedzenia, a nie atakować tylko dlatego, że mają inny punkt widzenia niż założyciel tematu,

 

Gdyby oceniali auto a nie oceniali czy ktos jest wiesniakiem czy nie, to siedzialbym cicho. Koniec jalowej dyskusji i czekajmy na fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temacik się strasznie rozwinął, pozwolę sobie podsumować :mrgreen: ................ :

 

- przedni zderzak zmieniony;

 

- xenony dołożone;

 

- sugerując się zdjęciem maska albo lewy przedni błotnik można by nieznacznie lepiej spasować :) .

 

 

Czemu uważasz, że xenony dołożone, skoro występują w VIN ? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie z tym xenonem to nie dopatrzenie moje :wink: (za długi vin łatwo coś pominąć :mrgreen: ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymon-o

 

czy w woj.lubuskim funkcjonuje jakis klub BMW czyt.zloty, pogadanki, imprezki itd :lol: :8) ???

 

poza tym maska moze zle lezec w zwiazku z tym iz byla zdejmowana w serwisie do wyjecia silnika i wymiany poduszek pod nim :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW aby nie zaśmiecać tematu ;) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.