Skocz do zawartości

Schodzi na 3 gary


niewnikaj224

Rekomendowane odpowiedzi

Na poczatku Witam Wszystkich posiadam BMW 318i E-36 z 91roku mam pytanko Przy gwaltownym dodaniu gazu (obroty ok 4,5 tys) spada na 3 cylindry a po zejsciu na niskie obroty silnik dziala poprawnie. Zostaly juz wymienione przewody wys. napiecia, świece, kopułka,palec. Po podpieciu do komputera nie wykazje zadnych usterek mechanicy a bylo ich juz wielu rozkladaja rece. BARDZO PROSZE O POMOC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
Witam. Ja mam dokladnie taki sam problem.U mnie dzieje sie tak na benzynie i na gazie.Tak mi sie wydaje ze moga byc uszkodzone;czujnik polozenia walu, przeplywomierz i czujnik polozenia tloka.Narazie nie mam czasu zeby to zobaczyc, ale jak tylko zobacze to odrazu napisze.A i jeszcze jedno gdyby bylo slabe cisnienie sprezania w ktoryms cylindrze to silnik by nierowno pracowal i nie mial by mocy! BMW e-36 1.8i 1993r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
witam. wie ktos co zrobic jak sie omylkowo wlalo litr ON na 5litrow 95? chodzi o to ze na cieplym silniku jechalo ,ale jak postal to do ciebie panie- nie odpali. wlalem jakis srodek czyszczacy wtryski ,ale nie pomoze. prosze o rade. PZDR.

 

Jestem ciekawy jak można to zrobić skoro końcówka od dystrybutora ON jest grubsza niż od PB i nie wchodzi do wlewu :P:P

 

 

Pzdr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja znam taki przypadek jak jeden znajomy zawsze smiał się z różnych aut reszty znajomych że to trup, przepłacone itd... Pojechał do Helmutowa i kupił Mesia W124 diesla. Pojechał na CPN bo wiadomo że mało kto sprzedaje z paliwem. Zalał do pełna ropy i jazda, na pasie wlotowym na autostrade zaksztusił się prychnął i zgasł, po oględzinach na pasie dostrzegł że kupił jednak benzyniaka!!! Ale śmiech mieliśmy z niego że taki "MUNDRY" a nie rozpoznał diesla od benzyniaka :duh: :duh: :duh: Wymienił filtr paliwa, wtryskiwacze i przeczyścił zbiornik, zalał benzyną i odpalił i jeździł dalej ale śmiechu mieliśmy co nie miara i teraz za każdym razem pytamy się przy jego nowym zakupie czy to diesel :mrgreen: :mrgreen:
Było E39 523i, E30 320i Coupe, E32 730iA, E34 540iA M-Pakiet, E34 525TDS touring X2, E38 750iA pakiet Alpina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.