Skocz do zawartości

zmiana lamp na soczewke wasze porady


czesiorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam zamiar do swoich fabrycznych lamp bez soczewki założyć ringi SMD ale szukając na allegro znalazłem ciekawe oferty kompletnych lamp i zastanawiam sie nad kupnem całych lamp i proszę was jako specjalistów i wasze opinie na temat widoczności jakości wykonania itp

 

 

które Lampy będą lepsze

http://allegro.pl/lampy-angel-eyes-bmw-e46-01-04r-biale-ringi-ccfl-i2891932025.html

 

lub

 

http://allegro.pl/lampy-soczewkowe-depo-fk-bmw-e46-sedan-angel-eyes-i2879013588.html

 

jestem nowy więc proszę o pomoc i wyrozumiałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie panowie wiem ze nic nie dorówna orginalnemu xenonowi bmw ale chodzi mi o to ze będą na pewno lepiej wyglądać od mojej starej gołej lampy i co bardzo ważne żeby w nocy dawały sobie dobrze rade jak ta teraz co mam. bo dać 1000 zł za lampy to też trzeba sie zastanowić tym bardziej ze nie wiem czy nie lepiej teraz zaoszczędzić kupić same ringi a te pieniądze które teraz chciałem zainwestować czyli lampy przód tył felgi nergi itp darować sobie a pieniądze dołożyć w nowy samochód za pare lat. bo taki tuning na zamiennikach się nigdy nie zwraca przy sprzedaży auta a kupiec różnie to spostrzega takie jest moje zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jak w 2 linku i nie polecam...

Do du... swieca ... w dzien moze i fajnie wygladaja ale w nocy to masakra... dotego odbłysnik czy jakos tak od dlugich sie juz luszcze... fakt nie wiem ile czasu maja bo sprowadzilem auto juz z tymi lampami ..ale ogolnie jak bym mial je kupic to bym nie kupil...;)

Programowanie/Obróbka CNC - Fanuc/Sinumerik/Heidenhain
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.