Skocz do zawartości

buczenie (z tyłu) przy pręd. 55-80km/h


matchm

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w jednej X3 miałem tak 2 lata i nic nie dały zadne naprawy ( wymienione oleje,podpory,łacznik elastyczny ,podmieniony dyfer ).Potem auto sprzedałem i nie wiem czy kolejny właściciel bawił się w tę walkę ale ta usterka się wcale nie nasilła co było bardzo dziwne mimo że auto zrobiło w tym czasie ze 60.000 km
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w mojej 330xd jest tak samo buczy jak szalona na pewno to nie ma tylni most żadne tuleje i podpora wału wiem bo już tam wszystko wymieniłem moja usterka to jest dyfer z przodu lub łącznik najlepiej sprawdzić odłączając przedni napęd i się przejechać jak nie będzie buczeć to już wiadomo gdzie szukać Ipanowie nie jeżdzicie po pseudo mechanikach bo wam wymienią połowę samochodu kity wam cisną oponach tulejach tłumikach podporach a to nie jest to wiem bo sam się dałem wkręcić pozdrawiam :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wkladałem bo w garażu mam za zimno jak się ociepli to to zrobię jak nie wiesz jak to sprawdzić to podnieś sobie auto na lewarku najlepiej jeden bok daj na bieg i ruszaj tylnim kołem będziesz słyszał stuki i widział gdzie jest luz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie jest tak iż mam same 4x4 i jak podniosę i wyłączę ( muszę bo inaczej się nie da ) to nic nie słychać bez obciążenia :mad2: :mad2: :mad2: ale dziś jechałem kolegi X5 z 2006 r. i też mu tak buczy :D :D i był przekonany,ze tak ma być :lol: :lol: :lol:
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.