Skocz do zawartości

Dystanse do tylnich kół


Ramein

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktoś stosował dystanse do kół na tylnej osi i czy np. 15mm na stronę da radę?

Chodzi mi o to, czy na jakiejś dziurze koła nie wybiją mi nadkoli i nie będę musiał ich zbierać z ulicy? Miejsca jest niewiele i wolę spytać kogoś kto to sprawdził w rzeczywistości, bo nie chciałbym ryzykować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku.... życie ci niemiłe ??

Dystanse to sie wklada do quada a nie do Z4. Ja raz zaeksperymentowałem we Wranglerze i powiem Ci że ostatnia rzecz jaką bym wsadził do czegokolwiek to dystanse. Nawet do taczki....

A juz do BMW które rozwija w mgnieniu oka 200 km/h.... Wytłumacz mi po co....?? Bo jezeli tanim kosztem dla wyglądu to nie ta marka.

"Jeśli masz wroga, idź nad rzekę, usiądź nad brzegiem, kontempluj i spokojnie czekaj, aż nurt przyniesie Ci jego zwłoki"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz dystanse i sruby dobrej jakosci to nic sie nie stanie.

To jaki dystans sie zmiesci zalezy od parametrow felgi.

Ja mam standardowo felgi 8x17 et 48 i na akich jezdze w zimie, a w lecie na tylnej osi mam 9x18 et 34 wiec jak widzisz przy pierwszej feldze zmiescilby sie spokojnie dystans 35mm.

Jesli chcesz dobre, bezpieczne dystanse to kupuj takie ktore maja homologacje TUV - czyli np eibach lub h&r ale miej swiadomosc ze dobre dystanse nie sa tanie..

 

TapaTalking

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam serdecznie Panowie :)

Przepraszam, że się wtrącę, ale na temat dystansy chętnie mogę porozmawiać bo temat bardzo mi bliski i doskonale znany ;)

Czy to wiekowa już seria 3 czy nowsza seria X to są ludzie którzy mają dystanse, jeźdzą i nie mówią, że do quadów się je zakłada, nawet zdarzył mi sie nie jeden przypadek gdzie były dystanse do e39 na felgę z e36, albo z e30 (4x100) na e36 (5x120).

http://www.facebook.com/pages/Trzymaj-Dystans/386608654771413 Kto polubi, ten bd na bieżąco widział nowości, kombinacje i różne przejścia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.