Skocz do zawartości

E87 tykanie z pod maski.


tomazo993

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

zakładałem ten post a wiec zakończe go również :)

Koledzy i koleżanki, a wiec tak powodem mojego tykania z pod maski była przymarznieta a w nastepstwie zabrudzona ODMA,

i wszystkie zwiazane z dolotem mieszanki paliwa powietrza potrzebne do uruchomienia turbiny wpływaja rowniez na prace sterownika cięgna który reguluje zmienna geometrią turbinki i który to tykał !!! takze tykanie sterownika turbiny nie jest od razu awaria sterownika gdzie koszt jest dosc duzy kupna uzywanego ( nowe wyłacznie z turbina) ewentualnie regeneracja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Sam kręciłeś tą regulacją? Czy turbo było wymieniane?

W związku z prywatnym wiadomościami odnośnie patentu, jak tylko moja 1-dynka wróci "z miasta" zrobimy fotki i opiszemy sytuację. Jak czas pozwoli zrobimy to wieczorem.

 

Coś długo wraca ta Twoja jedynka z tego miasta...

http://www.4shared.com/download/N-TL0Wk0ce/u5pw.jpg?sbsr=29fdbbca5e3a694bc526b93bccac24c495e&lgfp=3000


**********************

Moje byłe BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=112&t=209629

Moje obecne BMW: ...

**********************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po eliminacji "tykania" w 120d . tykał sterownik turbiny - testował się ale nie miał co testować bo część mechaniczna /ślimak/ była uszkodzona . drążek stanął w pozycji max otwartej i auto miało ochotę do jazdy powyżej 2800 . mam wersję bez dpf-a z turbiną garretta . kupiłem nową a moja pójdzie do sprzedania - jest sprawna poza sterownikiem helli .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.