Skocz do zawartości

320 D spalona żarowka


tulipan1310

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam taki problem że czasami zapala mi sie sygnalizacja że mam spaloną żarówkę z styłu auta.ale jak zapale światła to znika ta kontrolka spalonej zarówki.Zaglądałem do lampy wszystko wyglada porządnie,co może być przyczyną że tak kontrolka mi sie zapala ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprawdź styki podświetlenia rejestracji, często są skorodowane.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wydaje się że podświetlenie rejestracji nie jest sprawdzane, sam osobiście nie mam jednej żarówki w lewej lampce bo nie mam jej jak zamontować. Kupiłem auto bez tego małego klosza i niestety jeden z styków zanik kupiłem klosz odpadł teraz zastanawiam się czy idzie kupić lampkę czy trzeba całą listwę. Czy ewentualnie coś porzeźbić. Żarówki ledowe faktycznie mogą takie rzeczy powodować.

 

PS: Kiedyś miałem podobny problem z światłami mijania, okazało sie że przewody się poprzepalały i zwarcia się robiły, sprawdź stan przewodów.

Darmowa diagnostyka, programowanie - Nowy Sącz i okolice, kontakt PW


Moja galeria: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=173808


BMW E46 320Cd CR EU4 Coupe

Scania 124l 420KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo sprawdzanie żarówek tablicy jest włączone , ktos musiał to dezaktywowac ncsem i dlatego nie zgłasza błędu ...

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo. Nie łączy masa w kostce lampy. Już raz mi poprawiali, przez rok był spokój. Potem znowu się zaczęło. Jak przyszła zima i niskie ujemne temperatury nie było problemów ( na mrozie coś lepiej łączy ). Teraz się zrobiło się ciepło i jest ponownie ten problem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tak samo, pomogła mi wymiana wkładów żarówek w przednich reflektorach (od świateł mijania) i do dziś już ponad pół roku jest spokój ani razu nie widziałem komunikatu o spalonej żarówce.

Koszt wkładu żarówki to 35zł/sztuka w ASO

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem przed chwila w garazu żeby sprawdzić podświetlenie tablicy,wszystko jest w porządku,nawet zrobilem test wypiełem zarówke od podświetlenia i żadnego błędu nie było,także te zarówki nie maja wpływu że lampka sie zapala.Później wymieniłem wszystkie żarówki w tylnej lampie i na razie kontrolka sie nie pali,chociaz te wypiete żarówki były dobre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.