Skocz do zawartości

E36 328i Warszawa WBACD11070EY41710


Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/bmw-328-stan-perfekcja-full-fabryczny-m-pakiet-i2883913390.html

 

Proszę forumowiczów o opinie.

Wklejałem już link do auta ale bez vin i temat został usunięty.

Dam sobie obciąć paznokieć że 2 lub 3 miesiące temu stała 1000zł drożej i z przebiegiem 250tyś.

Może ktoś pamięta.

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S243A AIRBAG FUER BEIFAHRER Poduszka powietrzna pasażera

S246A LENKSAEULENVERSTELLUNG MECHANISCH Kolumna kierownicza regul. ręcznie

S269A LM RAEDER/RADIALSTYLING Obr. BMW, st. le. spr. rad. 32

S305A FERNBEDIENUNG F.ZENTRALVERIEGELUNG Pilot do zamka centralnego

S314A FRONTSCHEIBENWASCHDUESEN BEHEIZT Lusterko zewn. /Zamek kier. podgrz.

S401A SCHIEBE-HEBEDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny elektryczny

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S498A KOPFSTUETZEN IM FOND Zagłówki w siedzeniu tylnym mechaniczne

S510A LEUCHTWEITENREGELUNG ABBLENDLICHT Regulator zasięgu świateł

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S540A GESCHWINDIGKEITSREGELUNG Tempomat

S556A AUSSENTEMPERATURANZEIGE Wskaźnik temperatury zewn.

S669A RADIO BMW BUSINESS RDS Radio BMW Business RDS

S672A CD WECHSLER 6-FACH Zmieniarka CD na 6 płyt CD

S704A M SPORTFAHRWERK M Podwozie sportowe

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S715A M AERODYNAMIKPAKET Pakiet areodynamiczny M

S719A SPORT EDITION Wydanie Sport

S775A INDIVIDUAL DACHHIMMEL ANTHRAZIT Podsufitka antracyt

S785A WEISSE BLINKLEUCHTEN Lampy kierunkowskazów białe

L804A SCHWEIZ-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Szwajcaria

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S915A AUSSENHAUTSCHUTZ ENTFALL Brak konserwacji pokrycia zewn.

 

 

Wyposażenie seryjne

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S214A AUT.STABIL.-CONTROL+TRAKTION(ASC+T) Automat. ukł. przeciwpoślizg. (ASC+T)

S440A NICHTRAUCHERPAKET Pakiet dla niepalących

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S542A CHECK CONTROL Check-Control

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

 

 

Information

 

Kod Nazwa (interfejs) Nazwa (ETK)

S686A ANTENNENDIVERSITY Anteny Diversity

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Szukam czegoś z porządnym wyposażeniem. W te E46 trzeba by powsadzać kilka tyś żeby mi odpowiadały a poza tym nie mają tego czegoś w środku...

Ale jeżeli nie znajdę dobrego E36 będę musiał szukać E46.

Pozdrawiam.

Krzysiek


Było:

E36 318 is coupe 93'

E36 323i sedan 97'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17tyś to ok. 5tyś CHF odliczając opłaty i zarobek musiał go kupić za max 3-3500 CHF Jeżeli auto było faktycznie bezwypadkowe, można coś takiego tam spotkać i nabyć w tej kwocie, ale z przebiegiem minimum 400tyś. Tylko taka opcja. Gdyby ten samochód miał tyle ile podaje sprzedawca, to by kosztował ok. 6-7tyś CHF. W Szwajcarii są w cenie auta starsze, bezwypadkowe i z niskim przelotem. Możesz ewentualnie się zapytać o KS, ale to chyba bez sensu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To wklej jakiś cytat dla potomnych :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak dla mnie to najbrzydsze e 46 będzie ładniejsze od tego e36 w "Mpakiecie" , i oczywiście magiczny przebieg 198tkm ,chyba najczęściej spotykany przebieg na allegro . To tak jak z cenami w sklepach np.1.99 zł. psychologiczna sztuczka ,niby dwa zł ,a jednak złotówka z przodu :mad2: Drugi bardzo znany przebieg to 204tkm ,ale ten zarezerwowany jest dla aut poniżej 15 tyś zł. Jak widzę takie przebiegi na aukcjach to odechciewa mi się od razu czytać .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź poprawkę na to że to jest benzyna. Jak ktoś na zachodzie robi duże przebiegi w roku to kupuje diesla. Średni przebieg w roku dla diesla to 30 000km a nierzadko robią po 50-60 tysięcy w roku.. Jak ktoś mało jeździ to kupuje tańszą benzynę i płaci o połowę niższy podatek...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź poprawkę na to że to jest benzyna. Jak ktoś na zachodzie robi duże przebiegi w roku to kupuje diesla. Średni przebieg w roku dla diesla to 30 000km a nierzadko robią po 50-60 tysięcy w roku.. Jak ktoś mało jeździ to kupuje tańszą benzynę i płaci o połowę niższy podatek...

Owszem tylko że w Szwajcarii walą km na benzynie i mocnych silnikach. Wacha w stosunku do zarobków jest tam bardzo tania. Diesli jest tam może z 10% wszystkich samochodów. Coś jak w USA, mocny silnik, benzyna i automat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie stał tysiąc złotych drozej parę miesięcy temu. Co do przebiegu - to ostatnio był taki sam podany. We wrzesniu nie wiem jaki podawał ten sprzedawca. Auto wygląda nieźle, warto zobaczyć na żywo. Na e36 w tej cenie trzeba konkretnego maniaka juz.
spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie trafia jak czytam te bzdury typu: "za tę cenę byś już e46 miał".

Nie trzeba być geniuszem żeby sobie sprawdzić ile kosztują porządne samochody, dobrze utrzymane samochody, za granicą.

 

W polsce jednak misi być być przede wszystkim tanio. Sami chcecie żeby Ci handlarze Was oszukiwali. Ma być tanio, bezwypadkowo no i najlepiej jakby jeszcze ze 150 000 było dla auta 16-to letniego. Jak tak chcecie to później tak macie. A potem miliony wątków, że kręcone i że bite.

 

Sam mam e36. Pięć lat nim jeźdzę. O samochodzie wiem wszystko. Dbam jak trzeba, ale przez oczystów którzy igły sprzedają za psie pieniądze (bo ludność się domaga) nie można się przebić i dobry samochów w dobrych pieniądzach sprzedać. No bo przecież " za taką kasę być juź e46 miał".

 

Trochę rozsądku życzę w nowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Rzeczywiscie stał tysiąc złotych drozej parę miesięcy temu. Co do przebiegu - to ostatnio był taki sam podany. We wrzesniu nie wiem jaki podawał ten sprzedawca. Auto wygląda nieźle, warto zobaczyć na żywo. Na e36 w tej cenie trzeba konkretnego maniaka juz.

He he konkretnego maniaka to trzeba tutaj http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320-i-original-404-km-neuw-sammlerzustand-herford/129690691.html?lang=de&pageNumber=3&action=eyeCatcher&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED cena auta z tematu jest ok jeśli tylko auto na to zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie stał tysiąc złotych drozej parę miesięcy temu. Co do przebiegu - to ostatnio był taki sam podany. We wrzesniu nie wiem jaki podawał ten sprzedawca. Auto wygląda nieźle, warto zobaczyć na żywo. Na e36 w tej cenie trzeba konkretnego maniaka juz.

He he konkretnego maniaka to trzeba tutaj http://suchen.mobile.de/auto-inserat/bmw-320-i-original-404-km-neuw-sammlerzustand-herford/129690691.html?lang=de&pageNumber=3&action=eyeCatcher&__lp=4&scopeId=C&sortOption.sortBy=price.consumerGrossEuro&makeModelVariant1.makeId=3500&makeModelVariant1.modelId=10&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&fuels=PETROL&negativeFeatures=EXPORT&daysAfterCreation=1&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED cena auta z tematu jest ok jeśli tylko auto na to zasługuje.

 

Hehe, widziałem to auto tak rok temu, pamiętam je, cały czas 404km :), ale cena była chyba 22 tys. ojro :).

 

A wracając do tematu, to jeśli jest idealne, w sensie bez rdzy i wszystko działa jak należy to warto się zainteresować. Niestety tyle trzeba dać za takie auto, wiem co mówię bo od niedawna mam 328i, niemal identyczna jak ta, tez m pakiet, tyle, że Touring.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.