Skocz do zawartości

Brak ogrzewania Pomocy


max54

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam problem.Otóż z nawiewów leci zimne powietrze nie wiem dlaczego podejrzewam zatkaną nagrzewnice.Zrobiłem ok 100 km i zero ciepłego powietrza klima działa wymieniłem termostat jednak bez zmian wskazówka na środku brak ciepłego powietrza dodam tylko że jeden waż który idzie do nagrzewnicy jest ciepły a ten na dole zimny tak jakby nie było obiegu..Silnik m10 chodzi jak złoto jak narazie odpókać .Co to moze byc bo na prawde nieuśmiecha mi sie rozbebeszać deski rozdzielczej i zmieniać nagrzewnice...........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jak zasilanie jest ciepłe, to musisz mieć tak zasyfioną nagrzewnice na wlocie że ciepły płyn w ogóle do niej nie wpada.

"Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw.

Czasem i przegrać przychodzi.

Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki.

Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki."

Henryk Reyman

http://img811.imageshack.us/img811/8193/mottol.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Zacznij od zaworu nagrzewnicy, bo może on nie otwiera obiegu. Potem zostaje tylko nagrzewnica. Pocieszę Cię, gdyż do wymiany nagrzewnicy w wersji z klimą starczy demontaż tylko tunelu środkowego. Deski nie trzeba targać. Jeśli będziesz musiał ją wymienić, to nie kupuj taniego zamiennika, Pełno jest tego do 100 zlotych. Sam taką założyłem i raczej jest nieszczelna, bo szyby dalej sachodzą takim szlamem. Fakt nie tak szybko jak na starej, ale jednak. Daj 250-300 za behra i będzie gitara.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak masz taka samą nagrzewnicą jak jak dokładałem, to tak. Zdemontujesz zawór bez demontażu nagrzewnicy.

Są jakieś dwa bezpieczniki na nagrzewnicy, ale nie wiem od czego one były. NIe ruszałem ich i nie wnikałem od czego one one tam są.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziś sprawdziłem powierzchownie elektrozawór i wyglada sprawa tak po uruchomieniu śilnika nagrzania woda w rurce przy elektrozaworze jest gorąca nie da sie dotknąc jednak za elektrozaworem jest letnia jedynie czyli wydaje mi się że nie otwiera sie całkiem i pewnie jest zasyfiony w środku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.