Skocz do zawartości

[E81] dołożenie nawigacji CIC


abradab

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Jako ze od dluzszego czasu poszukuje informacji na temat dolozenia nawigacji CIC, postanowilem zwrocic sie z pytaniami do was. Bmw to e81, 2009r, fabrycznie bez nawigacji, wyposazone w radio buisness. Chcialbym dolozyc do auta CIC, lecz chcialbym zeby bylo to zrobione 'jak w fabryce'.

 

Oczywiscie zdaje sobir sprawe z kosztow, wiekszosc czesci mam juz skompletowanych, wraz z deska i tunelem. Brakuje mi jedynie kabla laczacego usb z cic. Nie mam rowniez wiazki podlaczanej do kontrolera oraz monitorka. Nigdzie nie moge znalezc schematow - ktore piny przy kontrolerze i wyswietlaczu, gdzie sa prowadzone, na jakie piny do jakiej kostki wpinane. Czy za wyjatkiem tych dwoch wiazek, musze dodac dodatkowe kable do samego cica?

 

Nastepnym elementem jest oczywiscie kodowanie. Jako ze chcialbym miec jak przystalo, wiec trzeba dokodowac cic pod moj vin, abym mogl aktywowac wszystko przez kody fsc. I tu kolejne pytanie, czy po kodowaniu musze zalupic wszystkie 3 kody, czy wystarczy sam kod aktualizacyjny do map?

 

Z gory dziekuje za informacje.

 

Wiem, że założyłem ten sam temat w dziale nawigacji, jednakże nikt tam nie odpowiada, może tu ktoś mi doradzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.