Skocz do zawartości

Pytanie o NAWIGACJA PROFESSIONAL CIC BMW E81 E82 E87 E88

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Panowie ostatnio natchnęło mnie na zakup oryginalnej navi do mojej buni.

Znalazłem na allegro taki oto zestaw:

http://allegro.pl/nawigacja-professional-cic-bmw-e81-e82-e87-e88-ci-i2799061146.html

 

i chciałbym się dowiedzieć czy on w ogóle będzie działał w moim aucie z 2008r.Obecnie mam radio Professional.Mam też schowek na rękawiczki.

Co musiałbym dokupić oprócz tego zestawu,pewnie jakąś wiązkę doposażeniową??

O tunelu środkowym nie wspominam bo wiem że trzeba go dokupić aby założyć pokrętło iDrive.

 

Jeżeli się nie da zamontować to odrazu proszę mnie z tego wyleczyć:P

 

Pozdrawiam

Opublikowano
Jak patrzylem kiedys do trzeba tez deske miec pod navi bo ta ramka pod navi ma chyba inne mocowania, juz nie pamietam dokladnie , ale jest chyba dosyc duzo desek bo kazda ma inny numer. I tak w zaleznosci od tego czy navi czy klimatronik czy tez dodatkowe schowki kazda ma inny numer. Gosc ktory sie zajmuje elektronika mowi ze montowal w jedynce i potwierdza ze ciezka rzezba. Na pewno do tego zestawu potrzebna jest wiazka i nie wiem czy przypadkiem ona nie dziala tylko ze wzmacniaczem przez optyke, ale to tylko moje przemyslenie. Nie pamietam tez jak z antena do navi. Ja odpuscilem sobie montaz :)
Opublikowano
  • Autor

Dzięki kolego,

Może ktoś miał z tym styczność i może mi coś wiecej powiedzieć?

Czy rzeczywiście jest z tym tyle rzeżby??

Bo jeżeli tak to czy jest możliwość zamotowanie tej standardowej otwieranej navi.

 

Pozdrawiam

Bartek

Opublikowano
A co za roznica przy montazu czy jest otwierana?? Rzezby tyle samo :D
Opublikowano
  • Autor

Z tego co mi napisałeś to ta nawigacja z linku który podałem ma inne mocowania,więc jest różnica bo musiałbym zmieniać deskę,a w przypadku gdy zakupiłbym otwieraną navi nie musiałbym zmieniać deski.

Ja u siebie mam schowek u góry więc ta otwierana napewno by pasowała,ale chciałbym sie dowiedzieć czy pasuje ta navi podana z linku.

Opublikowano
  • Członkowie klubu

Pamiętajcie, że sam montaż to najprostsza część zabawy.

W przypadku CiC wymagane są kody FSC wraz certyfikatami. Do kupienia tylko w ASO lub montaż emulatora.

Inaczej funkcja nawigacji będzie niedostępna...

Oczywiście temat do ogarnięcia. Mi to zajmuje z reguły 1 dzień na całość w przypadku gdy auto miało np. CCC fabrycznie a 2 dni jeśli radio bussines lub pro... :cool2:

 

Pozdrawiam :cool2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.