Skocz do zawartości

330d pisk paska? rolki?


wazkamax

Rekomendowane odpowiedzi

 

To nie są rolki od napinacza klimy, tylko dod napinacza paska wielorowkowego (głównego)

Rolka napinacza klimy ma 65mm średnicy, a te mają 70mm, co nie znaczy, że się nie nadają :lol:

--

pozdrawiam

nelson

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem samą rolkę więc dało radę. Dla chcącego nic trudnego. Ale wybór należy do autora. Wystarczy popytać. Linki może i nie są do tej rolki ale zawsz można użyc e-maila i napisać do sprzedającego co nas interesuje :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sklep.intercars.com.pl/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?wit=SKLEP&call=daj_tdGrupyS&notitle=1&gru=204020000&typ=14812&wsk=O&towkod=B6C2DD

\znalazlem w intercarsie, i chyba kupie jutro ruville. Zapytam tez o sama rolke czy orientuja sie czy mozna wymienic sama rolke, bo niby maja w sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/bmw-e46-e39-e38-z3-z4-x5-rolka-paska-klimy-i-alter-i2802632253.html

 

kupilem taka rolke i okazuje sie ze ona ma taka tuleje dystansowa juz wprasowana z lozyskiem i ta stara tuleja gdzie sie wkreca srube mocujaca rolke nie wejdze mi bo jest przez ta tuleje 2mm mniejsza srednica otworu, i boje sie to wybijac mlotkiem czy co, bo pozniej sie okaze ze lozysko sie rozleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
odgzewam kotleta, znowu mam problem z ta nieszczesna rolka rolka. Czy w napinaczu znajduje sie jakis olej, czy cos podobnego? bo jak chwycilem za ten pret, co wchodzi do napinacza, to polalo sie z niego cos takiego jak olej, tzn kilka kropli ucieklo. Zauwazylem tez ze ten pret mocujacy jest wytarty z jednej str. i pewnie dlatego lozysko padlo, bo rolka pewnie chodzila lekko po skosie. Kupie teraz samo lozysko i wprasuje w rolke, i bede musial gdzies dostac ten pret mocujacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.