Skocz do zawartości

320 D jakie macie przebiegi


tulipan1310

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjacielu mojej kozy - "zielo".

A kto powiedział że założyłem następne konto ? Jak chcesz sobie porozmawiać na temat rynku amerykańskiego, konkretnie na temat samochodów to zapraszam na prv. A co do tematu wątku, to po prostu stwierdziłem fakt. Niektórzy przyjmują do wiadomość że ich samochód ma więcej km niż im licznik wskazuje i "nie drą przy tym kotów", a innym wystarcza papierek z przeglądów i w to święcie wieżą. Dla tego sądzę że temat wątku powinien się nazywać : "Na ile licznik został skręcony w twoim dieslu".

Edytowane przez LubiePlacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

"Na ile licznik został skręcony w twoim dieslu".

Na ile to wiadomo, pytanie powinno brzmieć "o ile..."

 

Tego to nawet najstarsi górale nie wiedzą. Więc nie ma co zadawać pytań, na które nie znajdzie się odpowiedzi. Jednostki mogą się pochwalić autentycznym przebiegiem. Natomiast cała reszta posiadaczy dieslów, czy to z roku 2004 czy z 1997, będzie oscylowała w okolicach 250 tyś. Warto było by się też zainteresować ewenementem, występującym na polskim rynku, a mianowicie. Przebieg zmniejsza się wraz z ceną samochodu. Dla tego tytuł wątku : "Na ile licznik został skręcony w twoim dieslu" wydaje się być bardziej trafny.

Edytowane przez LubiePlacki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś szuka najtańszych dostępnych "okazji" to się nie dziwię, że potem są dylematy "ile skręcony" :duh: a że większość właśnie takich szuka to potem mamy takie ogólne opinie. Stękanie, marudzenie jakie te bmw to psujące się szroty itp. :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu mojej kozy - "zielo".

Dżiii, następny prymityw z kozą :duh: Zmieńcie ludzie ten tekst, bo tego już nawet małolaty nie łykają, a co dopiero stare dziady, jak ja. Mnie żadną ze swoich kóz nie obrazisz. Bardziej mogę się czuć dotknięty, jeśli nazwiesz mnie przyjacielem.

 

No fakt, nie założyłeś nowego konta, tylko jak mod pousuwał twoje wypociny, to ci posty spadły do zera. Moja pomyłka. Inna sprawa, że posty o kozach też są szybko usuwane, więc się przyzwyczaj. Choć osobiście nie wierzę, żeby nauczka po tamtych występach czegokolwiek cię nauczyła.

 

O rynku amerykańskim nie rozmawiam z ludźmi, którzy straszą innych V8, a sami nie mają pojęcia, jakie e46 były na tym rynku sprzedawane :mad2: Więc nie skorzystam.

 

Moja stara padaczka ma oryginalne 217 tysięcy. Niestety dla wszystkich hejterów, przebieg jest oryginalny. Wiem, bo sam musiałbym go skręcić.

 

Haters gonna hate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,panowie jakie macie przebiegi w swoich dislach ,bo ja ma 2004 z lipca i niby ma na liczniku 170tys

 

E46 330d 2001 249 000tys. faktyczny :cool2:

"Bokiem Mijam Wszystkich " :D Bawarski Motor Warczy i Bardzo Mocno Wymiata

Moja bestia ;) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=196786

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
E46 320d 2003 144 tys. (koło pasowe oryginalne i jeszcze trzyma się kupy :8) ale przy wymianie termostatu głównego też pójdzie nowe).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.