Skocz do zawartości

E90 benzyna, mam pytanie poszukuje dla


toker30

Rekomendowane odpowiedzi

członka mojej rodziny BMW e90 w benzynie jaki polecilibyście silniczek, który jest najmniej awaryjny, ma dobre osiągi i średnie spalanie. Jedyny który z góry wykluczam to 320i i z pczyczyn finansowych M3 :D z góry dziękuje za odp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam od jakiegos czasu jestem posiadaczem e90 325i 2006r co moge powiedziec z mojej strony to ze auto jak na 2,5l i 218KM pali w miare malo jadac srednio na trasie 140/ 160km wiecej mi nie wezmie niz 9l/100km.Mialem podobny problem bo nie wiedzialem jaki kupic model duzo mi dalo forum niemieckie przede wszystkim 99,9% ludzi odradzalo kupno 318 320 benzyna glowny powod mala moc i usterki silnika no i pali wiecej niz 325i nie wierz w to ze mniejszy silnik to mniej pali.325 wazy tak samo jak 320 a koni ma 150. wiec automatycznie potrzebuje wiecej paliwa.Jak chcesz kupic benzynke to polecam ci 325i ja jestem naprawde zadowolony nie jest to demon szybkosci ale tez wogole nie muli no i ten glos 6 cylindrow :D POLECAM.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
10l to pali mi w trasie 320i LCI, przy dużych prędkościach. Najniższe spalanie jakie osiągnąłem to 7,5l. W mieście nie udało mi się zejść poniżej 8,5l, ale nie jeżdżę za spokojnie (zresztą eco-driving nie bardzo ma sens, bo zaraz zapchasz NOX).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.