Skocz do zawartości

Logic7 e60


Marecki8518

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!!do mojej e60 dokupilem nawigację profesjonal i ... Po podłączeniu cisza w glosnikach. Zacząłem wchodzić w opcje ustawień i zorientowałem się ze to jest logic7. I zastanawiam się czy to radio nie ma wbudowanego wzmacnialcza i nie będzie dźwięku ,więc muszę rozbudować dalej o oryginalny wzmacniacz itp. Czy tez końcówka mocy w radiu jest spalona i dlatego dźwięku nie ma. Proszę o pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bagazniku powinien byc sporej wielkosci ori wzmacniacz logic7 przynajmniej w mojej karocy taki jest :D

TC-performance Bydgoszcz - Hamownia Podwoziowa


Warsztat, chiptuning, diagnostyka, dpf off-wszystkie marki,

regeneracja vp44

regeneracja turbospreżarek

http://www.TC-PERFORMANCE.eu

https://www.facebook.com/TeCebydgoszcz


725 537 442

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No tak tylko ja tego wzmacniacza nie mam poniewaz do niedawna mialem standard owe radio I 6 glosnikow, I zastanawiam sie cozy to radio bedzie grac bez wzmacniacza ...

Będzie grać :cool2:

Wystarczy zakodować nawigację pod wyposażenie auta i wszytko będzie w porządku...

Oczywiście przydałoby się także nadpisać VIN dawcy numerem VIN Twojego auta :cool2:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
dzieki kolego!! tylko gdzies wyczytalem na jakims forum ze zestawu profesjonal nieda sie przekodowac,vin mam juz dopisany i dalej lipa. to radyjko nie daje napiecia na glosniki kostka iso wiec nie mam pojecia skad wychodzi zasilanie na glosniki w tym radyjk :(

W nawigacji professional po poprawnym zakodowaniu na stereo analogowy sygnał głośnikowy powinien pojawi się na tylnym złączu ISO. Korektor Logic7 powinien zniknąć z iDrive...

 

Pytanie w jaki sposób robiliście kodowanie:

 

1.Czy przez dodanie do VO nawigacji professional i zakodowanie pod wyposażenie CCC oraz jej pochodnych ?

 

2. Czy przez indywidualne zmiany w plikach .trc (bez modyfikacji VO) w CCC i pochodnych ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po sczytaniu sterownikow auta pokazalo inny numer vin na radiu ,wyswietlaczu i na idrivie(to co wymiwnialem) i ten numer zostal dopisany do sterownikow, w opcjach komputera byla opcja przekodowanie ale nie dało sie nic zrobic,wiec w gruncie rzeczy jest tylko dopisany numer vin do nowych elementow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
po sczytaniu sterownikow auta pokazalo inny numer vin na radiu ,wyswietlaczu i na idrivie(to co wymiwnialem) i ten numer zostal dopisany do sterownikow, w opcjach komputera byla opcja przekodowanie ale nie dało sie nic zrobic,wiec w gruncie rzeczy jest tylko dopisany numer vin do nowych elementow.

A jakim oprogramowaniem to robiliście ?

 

Najbezpieczniej będzie jak dodacie do VO nawigację professional (usuwając uprzednio ten system, który był fabrycznie, domyślam się, że bussines) i przekodujecie CCC oraz jej pochodne sterowniki. Wtedy nawigacja automatycznie zakoduje się pod wyposażenia auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
No ja niestety mieszkam w trochę zacofanym kraju pod względem elektroniki( Irlandia ) i tacy są tu fachowcy. Ale mam już wzmacniacz podlaczylem i gra fajnie mam tylko jeden problem, a mianowicie do wzmacniacza podpierając są 2 kostki jedna 20 pinowa( zasilanie i glosniki) i mała kostka( swiatlowod # 2 i jeszcze 2 przewody) do czego te przewody bo ich nie podlaczylem a wszystko smiga. Boje się ze się coś spali jak nie bedą podłączone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.