Skocz do zawartości

Pokrętło od regulacji świateł bmw e46


moskal75

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

mam taki problem. Od wczoraj nie działa mi regulacja świateł- światła nie reagują na kręcenie pokrętłem. Dodatkowo zawsze słyszalne i widoczne było poziomowanie się świateł podczas uruchomienia silnika i włączania świateł. Zacząłem od szukania bezpiecznika, ale nie wiem który to może być. Obstawiałem bezpiecznik 9,32 ale są sprawne, czy macie może jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie sprawdziłem- słychać pracę silniczka, słychać też "buczenie" jak kręce pokrętłem, jednak światła niereagują,

 

przy światłach ostatni raz grzebałem z miesiąc temu- podkręciłem w pionie do góry, bo za blisko świeciły. Mam wrażenie, że ten stan jest od wczoraj odkąd opuściłem maskę, bo sprawdzałem poziom oleju. Nie wiem czy to mogło mieć jakiś wpływ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

być może regulując światła przesadziłeś i po prostu silniczek już nie ma jak poruszać odbłyśnikiem. Obniż światła ręcznie i sprawdź czy zaczną się regulować elektrycznie.

 

ja miałem coś podobnego, światło jedno zaczeło świecić nisko bardzo, wiec podregulowałem sobie chyba do samego końca regulacji. Potem zobaczyłem że to światło mi się właśnie przestało regulować, rozebrałem lampe i okazało się że odbłyśnik spadł z takiego cięgna które idzie od silniczka i jest połączone z odbłyśnikiem i dlatego świeci tak nisko. Połączyłem to cięgno z odbłysnikiem tak jak powinno być, obniżyłem recznie światło bo było o wiele za wysoko i wsio działa.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.