Skocz do zawartości

E9x Blutooth [navi pro]/przed lif, problem z samsungiem G3S.


wujekwaldus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Po zamianie mega ścierwa na cudowny telefon (apple->samsung) okazało się że moje BMW urządziło mały protest.

Otóż blutooth ładnie działa, można dzwonić i odbierać połączenia, natomiast nie importuje mi się książka telefoniczna do autka.

 

Jest jakiś magik co zna ten problem i umie coś doradzić w tej kwestii?

 

Dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i właśnie potrzebuje kogoś kto mi powie gdzie jest taka opcja :) bo ja tutaj normalnie się "paruje" z moim telefonem i żadne okienko z pytaniem "czy pozwolić na..." mi się nie pojawia (a gdzieś tam na forach usa wyczytałem, żę ludzie mają takie okienko po podłączeniu telefonu do bmw...)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okienko wyskoczyło:)

Proponuję usunąć powiązanie urządzeń w aucie i telefonie następnie przeprowadzić całość od nowa, powinien wyskoczyć komunikat o udostępnieniu książki.

Pewnie innego sposobu nie ma.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ma HTC :)

znalazłem w necie coś takiego:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1754903

 

Zapisz to sobie tutaj na forum bo tu często zerkam i wiedzę będę miał pod ręką, wieczorem dam znać czy zadziałało... ;)

Ale faktyczznie jest w pierwszym kroku napisane: "Usuń wszystkie powiązania..."

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam wszystkie SGSy w tym też 3. Paruje się bez problemu i wspomniany komunikat też się pojawia. Pytanie jaki masz soft s Samsungu? ORI Samsunga czy jakiś MOD? Kiedyś raz tam mi się zdażyło z SGS2 ale po usunięciu z listy i ponownym parowaniu telefon zadziałał poprawnie. Przy usuwaniu z listy pamiętaj żeby to zrobić z dwóch stron czyli wywalić parowanie i urządzenie i z telefonu i z auta

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie nie powinno być problemu z brandowaniem telefonu i BT. Ja osobiście pozbyłem się brandu plusa i mam ori samsunga. Dużo szybciej dostaje aktualizacje i nie ma w sobie doinstalowanego badziewia. Oczywiście debrand oryginalnym softem samsunga nie anuluje gwarancji. Jest to normalnie akceptowane. Bardzo prosta instrukcja:

 

http://www.ipmart-forum.pl/archive/index.php/t-119362.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Witam !

 

Nie chce zakładać nowego wątku , więc podepnę się tutaj .

 

Przeczytałem wszystkie posty i nie znalazłem konkretnie rozwiązanie mojego problemu .

 

Mam teraz telefon HTC SENSATION Z710e , wszystko ładnie i szybko paruje się poprzez bluetooth z moim samochodem , oprócz transferu kontaktów z książki telefonicznej :( .

 

Parowanie przeprowadzałem - nawet kilkukrotnie - wszystko zgodnie z postami powyżej ( wykasowane poprzednie telefony, nawet kontakty dodane do grup itd. itp ) , ale wszystko na nic , kontaktów jak nie było na wyświetlaczu samochodu tak nie ma .

 

Dodam tylko , że moje poprzednie starsze telefony transferowały dane bez najmniejszego problemu .

 

Liczę , że jest ktoś może na forum , co używa ten konkretny model telefonu i doradzi jak i gdzie przeprowadzić odpowiednie ustawienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś może aktualizować system w HTC?

Do głowy przychodzi mi jeszcze pomysł aby przed parowaniem ustawić HTC na wykrywalny i przy pinie ( nie pamiętam czy o niego pyta ) dać np jedną cyfrę.

Spróbował bym też usunięcia wszystkiego. Zamknięcie auta, ponowne otwarcie po chwili i kolejnej próby parowania.

Spróbuj także z innym telefonem, który ma androida. Proponuję także zmienić np źródło pamięci dla kontaktów, może to coś da.

http://e-podpis.net.hostingasp.pl/bmw/BMW_podpis_numer%20_small.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mlody_d

 

Dzięki za próbę pomocy , ale to co kolega pisał , wszystko na nic .

 

Niestety kontaktów dalej nie przenosi , nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na porady użytkownika tego konkretnego modelu telefonu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam w tym wątku. Czy ktoś ma Samsung Galaxy Ace2 bądź Nokia Lumia 610 i czy kopiują się kontakty? Chcę mieć przed zakupem pewność, że będzie działać :D .

 

Galaxy Ace 2 paruje sie bez problemów podobnie jak Galaxy S II i III oraz Galaxy Note II z tą serią nie ma problemu ( sam ich używam ).

Mogę dodać ,że przed nowym parowaniem trzeba w IDrivie wykasować poprzednie ustawienia innych telefonów .

Można tylko jeden przypisać .Jeśli ktoś ma z tym problem to znaczy ,że nie wprowadza tych samych ustawień ( cyferek ----) dla telefonu i auta lub coś jest po prostu niesprawne .

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam w tym wątku. Czy ktoś ma Samsung Galaxy Ace2 bądź Nokia Lumia 610 i czy kopiują się kontakty? Chcę mieć przed zakupem pewność, że będzie działać :D .

 

Galaxy Ace 2 paruje sie bez problemów podobnie jak Galaxy S II i III oraz Galaxy Note II z tą serią nie ma problemu ( sam ich używam ).

Mogę dodać ,że przed nowym parowaniem trzeba w IDrivie wykasować poprzednie ustawienia innych telefonów .

Można tylko jeden przypisać .Jeśli ktoś ma z tym problem to znaczy ,że nie wprowadza tych samych ustawień ( cyferek ----) dla telefonu i auta lub coś jest po prostu niesprawne .

 

Kolego nie chodzi mi o samo parowanie w tym telefonie, tylko czy kontakty się kopiują?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na myśli parowanie czyli na wyświetlaczu widzisz całą Swoją książkę kontaktów i są widoczne opcje top 8 , ostatnio wybierane numery , lista od A-Z i za pomocą pokrętełka sobie wybierasz . Samsung Galaxy Ace 2 po sparowaniu to wszystko wyświetla na IDrivie bez problemów :cool2:

Bardzo przydatna funkcja dla biznesmena :cool2: Jeśli ktoś dzwoni lub Ty wybierasz kontakty to muzyka i radio się wyłącza i słyszysz w głośnikach dzwonek i rozmowę - odbiór i koniec rozmowy masz w kierownicy . Cały czas to u mnie funkcjonuje i bez tej funkcji nie widzę tego auta :lol:

Domek nad najczystszym jeziorem na Mazurach - Wakacje - Święta - Ferie - Weekendy - Sylwester -http://domkinarty.spanie.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.