Skocz do zawartości

PKT I.7 regulaminu - VI RP - i PiS Brothers


beunique

Rekomendowane odpowiedzi

Moze przegne. moze mnie usuna z tego forum. moze dostane super bana.

ale jestem w szoku po przeczytaniu nowego regulaminu...

 

zgadzam sie z Adminem ze na forum trzeba unikac chamstwa, niepotrzebnych smieci i klotni.

 

ale na to forum wchodza takze osoby nie nalezace do klubu. zwykli posiadacze BMW, wymieniaja sie informacjami, rozmawiaja. dla wielu jest to codziennosc. rano do pracy. kawka i forum bmw-klub polska.

 

nie czujemy sie czlonkami klubu bmw. ale czescia forum. i naturalna rzecza jest ze czasem takie osoby chca sie spotkac poznac na zywo porozmawiac.

 

z nowego regulaminu wynika. ze jak chcesz pzonac innego uzytkownika bmw to zapisz sie do klubu itd...

brmi to jak nowe rozporzadzenie pis. sa rowni i rowniejsi. lepsi i gorsi.

zwykli uzytkownicy forum i klubowicze. potega tego forum byla wlasnie w tych zwyklych szrych uzytkownikach.

 

pamietajcie spotkania beda. ludzie sie zawsze beda spotykac.

to najblizsze warszawskie spotkanie na 100% tezsie odbedzie. naprawde nie wiem czego sie naslucham o tym forum...

 

to forum BMW czy Folwark zwierzecy Orwella?

 

to nie anonimowy post

 

pozdrawiam,

Rafał "beunique" Sroczyński

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Myślę, że jeszcze raz powinieneś przeczytać przyklejony post Admina w tym dziale, a także przypomnieć sobie jakie umawiania na spoty bywały (nie mówię o tym warszawskim).

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wiecznie będzie mało. :evil:

 

Dlaczego BMW Klub Polska, który utrzymuje to forum ma pozwalać na spotkania, nad którymi nie ma "kontroli". Jeśli na takim spotkaniu będzie coś "niepoprawnego" to jaki Twoim zdaniem będzie tok myslenia?!

 

Kto to zrobił - Ludzie z Forum BMW Klub Polska = BMW klub polska.

 

Dlaczego jako klubowicz mam sie wstydzic, czegos za kogos, kto w klubie nie jest. Nie twierdze, ze Twoim spotkaniu cos takiego bedzie mialo miejsce. Ale przyznasz, ze taka ewentualność istnieje.

 

Tym kierowano się zmieniając regulamin.

 

Myslę, że przywracając dział wokół bmw zarząd wyszedł Forumowiczom na przeciw. Mam nadzieję ,że zostanie to docenione i nie pójdzie na marne.

Edytowane przez Martinez
Black - Mighty - Wonderful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
[...]z nowego regulaminu wynika. ze jak chcesz pzonac innego uzytkownika bmw to zapisz sie do klubu itd...

brmi to jak nowe rozporzadzenie pis. sa rowni i rowniejsi. lepsi i gorsi.

zwykli uzytkownicy forum i klubowicze. potega tego forum byla wlasnie w tych zwyklych szrych uzytkownikach.[...]

 

Jak widzę nie czytasz dokładnie, a potem masz pretensje.

W tym samym punkcie Regulaminu o którym piszesz jest również napisane:

Jednak jeśli ktoś spoza Klubu zechce się spotkać z innymi użytkownikami BMW powinien napisać o tym fakcie do jednego z Moderatorów na priv w celu zorganizowania spotkania klubowo-forumowego.

 

Jak widać zostawiliśmy furtkę dla osób nie zrzeszonych w Klubie. A dlaczego jest tak a nie inaczej napisałem w poście który przykleiłem na górze tego działu.

 

Temat zamykam.

Tym razem bez ostrzeżenia.

Ale więcej pobłażliwości nie będzie. Już do tej pory była i wyniknęła z niej sytuacja nienajmilsza dla wszystkich.

Pozdrawiam

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.