Skocz do zawartości

BMW e91 318d WBAUX11010A628089 - woj. Małopolskie


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ważne czym się sugerowałeś 320si. Nie znasz się i ostro udzielasz - teoria o pasie z e92 ( gratulacje ). Normalnie ręce opadają. Dobrze człowieku , że chociaż potrafisz się przyznać do błędu..Jak mówię, wiem co widziałem ale skoro jestem potencjalnym frajerem i się nie znam...

 

Jesli ktoś tu mówi, ze 320si nie zna sie na BMW to świadczy, ze poziom forum sięga dna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu nie chodzi o poziom forum, a poziom imbeli ktorzy chca jezdzic bmw w cenie matiza

 

wlasnie przez takich ludzi , polskie cwane handlarzyki zawsze beda mialy zarobek, durniow nie brakuje, a pozniej placz i lament ze polski rynek samochodow to jakas patologia, mamy ją na własne życzenie :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jesteś, handlarz juz wie, ze i tak wrocisz z kasa :duh:

na mierniku miales zobaczyc to co zobaczyles, w swojej chorej glowce juz ulozyles historyjke i teraz znajdujesz milion powodow na to zeby usprawiedliwiac handlarzyka :mad2:

klasyka gatunku ( gatunku ludzi ktorzych stac na kiłę cid, ale z zasady lubią wqrwic sasiada i prężyc się ulepem bez zapłaconego Vatu)

 

Typowy znawca z miernikiem z alledrogo, co to widzial 20 aut w zyciu i zostal wielkim ekspertem na wichurze.

lec do handlarzyka czym predzej, bo w tym kraju takich jak ty, lowcow okazji jest sporo, i ktos ci ulepa sprzatnie z przed nosa

nie zapomnij zapytac handlarzyka estete czemu wymienil deske, pewnie tamta mu sie nie podobala :mad2:

 

 

Nie usprawiedliwiam typa, mówię co widziałem. O wymianie deski nic nie pisałem i z vinu wyszło wszystko. Głęboko w d... mam co ty sobie myślisz. Widzę , że masz bałagan w głowie ( klasyka gatunku zarobiony pajac co ma więcej niż inni i się mądrzy na forach albo lepiej ,g.... ma, w dupie był i g.... widział ale najmądrzejszy )

 

Zresztą temat dotyczy auta a nie twoich mądrości i wywodów. Tyle ode mnie.

Chłopcy mają ręczny a mężczyźni tylny napęd....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ok nie ma co psuć sobie krwi... Wystarczy że w naszym kraju paliwo jest takie tanie a drogi taki dobre :norty: :mrgreen: :cry2: Wystarczy pozytywnych emocji... Ale mam do was jeszcze jedno pytanie- Jeśli coś już nam sie przytrafi ( przecież nikt nie jest nie omylny na przykład nasze żony, dziewczyny, sam raz cofałem i chociaż byłem czujny jak lew i trąbiłem... słupek na parkingu zamaskował sie i oszukał moje czujniki :cry2: ) to lepiej klepać czy wymieniać elementy.. bo miałem taką sytuacje... no przecież auta szkoda pchać dalej..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dobry blacharz oceni i doradzi czy wymieniać czy prostować. Wszystko kwestia opłacalności i skutku na przyszłość. Czasami element kosztuje mniej niż robota blacharza. Są elementy jak drzwi, klapa, czyli ruchome, które nie powinny zawierać zbyt wiele szpachli, bo przy trzaskaniu podlegają dużym wstrząsom i naprężeniom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam opinie! Ale osobiście skłaniam sie chyba do wymianą elementu... Gips to jednak gips... lakier często na nim siada matowieje i dzieją sie czasami dziwne rzeczy... Tylko znowu jak popatrzysz z innej strony przy sprzedaży ktoś przyjdzie i powie że musiał być gruby szczal bo element został wymieniony... a jak będzie gips . :duh: tak żle i tak nie dobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.