Skocz do zawartości

318i wystrzał gazu, nie odpala


Zaleva

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam kolejny problem z tą nieszczesną bunią, otóż Bmka stała około 7 miesiecy nie ruszana i nie odpalana

kilka dni temu padło lozysko(ale mniejsza z tym juz zrobione) teraz natomiast wystapil nowy problem odpalilem ją na gazie(tylko na gazie lata bo pompa paliwa zatarta )

przejechalem z kilometr i był charakterystyczny wystrzał gdzies pod maska zrobiło bum i nie chce odpalac, tzn jak odpala to obroty leca do 2000rpm i nagle łapie zamułe i gasnie, jak daje gazu to juz wogole zamula i gasnie ;/ moje pytanie brzmi o co tu chodzi z tą bmka? co nalezy sprawdzic/wymienic???

(tak to jest jak sie auto kobiecie zostawia)

 

Z góry dziekuje za wszelką pomoc !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sprawdź szczelność dolotu, po pewnie coś rozerwało, pewnie rozwaliło przeplywke i do holery jasnej, zrób by działalo na benzynie, bo strasznie mnie wkurza jak koleś pisze ze mu strzela na gazie a na benyznie auto nawet nei chodzi. Co za ludzie.

Oczywiście wystrzał jest spowodowany jest Twoją glupotą, bo skoro pompy nie chcesz zrobić, to pewnie nowe świece, kopułka, palce, przewody ten samochód pewnie nie widział, a w pełni sprawne te elementy (w pełni sprawne!!!!) gwarantują poprawną prace na LPG. Oczywiście dobrze wyregulowana instalacja też jest ważna. Jak dawno nie regulowałeś gazu to kicha.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź szczelność dolotu, po pewnie coś rozerwało, pewnie rozwaliło przeplywke i do holery jasnej, zrób by działalo na benzynie, bo strasznie mnie wkurza jak koleś pisze ze mu strzela na gazie a na benyznie auto nawet nei chodzi. Co za ludzie.

Oczywiście wystrzał jest spowodowany jest Twoją glupotą, bo skoro pompy nie chcesz zrobić, to pewnie nowe świece, kopułka, palce, przewody ten samochód pewnie nie widział, a w pełni sprawne te elementy (w pełni sprawne!!!!) gwarantują poprawną prace na LPG. Oczywiście dobrze wyregulowana instalacja też jest ważna. Jak dawno nie regulowałeś gazu to kicha.

 

PZDR>

kolego samochodem jezdziła kobieta, ja dopiero wrocilem po bardzo długim czasie i dlatego auto w opłakanym stanie,wszystko w swoim czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Raczej, a jednak :) Chyba ze masz gaz na śrubkę. A kolega pewnie do tej pory nie zrobił nic by auto chodziło na benzynie.

 

PZDR>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.