Skocz do zawartości

Zachowanie ekonomizera bmw e39 520d


Adam94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ekonomizer na 4 biegu powinien pokazywać te 19 litrów ?? czy więcej w 520d ?

mam nową przpływkę za 160 zł z allegro ;p ale jest lepiej wczesniej było na 4 biegu i pełnym gazie tylko 11 litrów.

nie wiem czy nie powinien się zamknąć na 4 biegu do kąca ?

 

napewno na bosch za 500 zł lub pireburg by tak było ? 4-Ekonomizer do kąca ??

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w e46 320 miałem identyczny problem. ekonomizer stawał na 13 litrach, obroty na 2.5 tys a auto stało w miejscu i nawet nie myślało o przyśpieszaniu. posłuchałem magika i kupiłem nową przepływkę za 530 zł BOSCHA. I.... Niewielka poprawa :mad2: po tym podjechałem do jednego z lepszych mechaników i podłączyłem bunię pod kompa. wywaliło tyle błędów, że przez tydzień z podziwu wyjść nie mogłem :duh: po skasowaniu jak ręką odjął, tylko w chwili obecnej nie pamiętam co tam wyskoczyło... Jest to na prawdę denerwujący problem, zwłaszcza przy wyprzedzaniu- 136 KM a zachowywał się czasami jak wolnossący wóz drabiniasty....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś na 3 szła jak burza ekonomizer do końca a na 4 już do 20 ;/ nie wiem czemu no czy to moze dlatego ze ten nowy przepływomierz jest zwalony ? dodam ze jak jest zimna a ruszam to przygasa az czasami ;/ Edytowane przez Adam94

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciśnienie w kołach :cool2: łożyska :cool2: :D :D :D :lol: :lol: :norty:

może trzeba z-adoptować :D:D ? hehehe dodam ze jak zimna a ruszam nie rusza płynnie tylko szrpie i czasem chce zdechnąć pod górke czasem robi kaput ;/ trzeba duzo gazu

 

http://www.bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=25&t=90753 ??? Chyba tutaj chodzi o serie 3 a nie wiem czy u mnie to by prszeszło sprawdzał ktoś czy to działa ??

 

z moich myśli wyniaka ze to jest tak jak ktoś nigdy nie wymieniał przepływki to musi zmienić ten 1 numer ze starej końcówki na nową która jest przypisana w tej tabeli ale nie wiem czy pasuje do e39 ? i wtedy powinien iść nie do 20 tylko dalej bo seria 3 ma mniejszą skale ekonomizera a 5 ma większą 25 czy nawet 30 litry dobrze myśle ? a wczesniej trzeba sprawdzić ten numerek czy trzeba zmienić czy już jest wpisana nowa wersja ?

Obejrzyj Moje BMW


www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=156&t=191208

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.