Skocz do zawartości

BMW Navigation DVD Road Map Europe HIGH (MK4) 2013!


bekon74

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam. Mapa działa ale czy ktoś się orientuje jak zrobić głośniej komedny głosowe? Mam navi monochroma z małym wyświetlaczem i jak w ustawieniach ustawie max głośność i max głośność która zależy od prędkości to wogóle się nie zmienia tylko jest cicho...Ale co dziwne gdy w trakcie wypowiadania słów "głośniej" lub "ciszej" pokręcam gałkę zmiany głośności w radiu to robi się głośniej ale zaraz powraca do stanu pierwotnego... Czy jest jakaś opcja autopoziomowania głośności o ktorej nie wiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej navi jak ty ale zwyczajowo jak ustawiasz pokrętłem głośniej-ciszej to powinno zostać tak jak chcesz a nie się przestawiać.Oczywiscie od prędkości też jest zależne ale nawet jak jedziesz wolno to powinno być głośno wg ustawienia ręcznego
W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuje to nawet nie od pokrętła powinno być zależne tylko w ustawieniach jest taki graficzny suwak i jak przestawie ten suwak to pozycja jest zapamiętywana ale nie ma to odzwierciedlenia w głośności i jest bardzo cicho. Nie wiem może jak wgrałem soft to może jakiś błąd się zrobił... bo raczej to nie jest problem z poziomu samej mapy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam takie pytanie może źle coś mam ustawione ,bo u mnie w (x3 E83 - kolorowy wyświetlacz MKIV) autostrada A2 jest zaznaczona dwoma cienkimi szarymi liniami, i przy zwiększeniu skali powyżej 500m znika z mapy i tak jakby jej nie było a drogi poboczne takie jak zółte i czerwone są widoczne. Da się jakoś tak zrobić żeby autostrada była widoczna przy każdej skali ? Czy tak już musi być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej tak widać niestety :duh: chociaż ja nie powiększałem jej ponad 500in ale sciagnij sobie tę

 

viewtopic.php?f=91&t=188961

 

Jest dokładniejsza :D i inaczej widać trochę niektóre drogi

 

A jeszcze pytanie: aktualizowałeś soft ??

W razie pomocy pisać na PW,bo nie śledzę wszystkiego na bieżąco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy mam pytanie ściągnąłem mapę z tego okna

okno czwarte: z fotoradarami na wszystkie kraje znajdujące się na płycie DVD DL (płyta 8,5GB DVD+R DL),

http://uploaded.net/folder/z4sktx

 

po rozpakowaniu nagrałem jako obraz płyty na płytę TDK DVD+R DL z prędkością x1 programem imgburn no i gdy wkładam ją do czytnika mk4 czytnik wogóle jej nie widzi i prosi o włożenie płyty do czytnika gdy daje starą high z 2012 załapuję od razu i mam pytanie czy ja zrobiłem coś nie tak czy może dlatego że mam soft SW 4-1\80.Jeśli ma ktoś jakiś pomysł to proszę o pomoc na razie wypaliłem trzy płyty i za każdym razem to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.