Skocz do zawartości

E60 520i, kłopoty z rozruchem


Pazdzioch-3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. :)

Próba uruchomienia silnika,przekręcam kluczyk i...............zamiast rozruchu słyszę terkot.Podjechał znajomy.Kabelki i autko zapala bez problemu,żaden terkot,zwykła praca rozrusznika.Ruszam z pod domu,przejeżdżam 300m koło kiosku zatrzymuję się i odruchowo wyłączam silnik.Aż mi się gorąco zrobiło(znajomy odjechał).Kupuję gazetkę z drżącym sercem wsiadam do auta,przekręcam kluczyk i ............silnik uruchamia się bez problemu.

Problem pojawia się co jakiś czas (temperatura silnika nie ma znaczenia).Akumulator ma 2 m-ce,jest naładowany (chyba).Kij diabeł??? :mad2:

Jak Macie jakiś pomysł co się dzieje proszę się nie krępować :D .Będę wdzięczny.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy adoptowałeś nowy aku w aucie za pomocą komputera ?

W sensie czy rejestrowałeś wymianę akumulatora ?

Sprawdź napięcie ładowania.

Może masz jakiś dokładany system który zżera zasilanie.

Podłącz pod komputer i dobrze zdiagnozuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy adoptowałeś nowy aku w aucie za pomocą komputera ?

W sensie czy rejestrowałeś wymianę akumulatora ?

Sprawdź napięcie ładowania.

Może masz jakiś dokładany system który zżera zasilanie.

Podłącz pod komputer i dobrze zdiagnozuj

Wszystkie te opcje są "prawidłowe" (napisałem w cudzysłowie bo nie działa).Sprawdzał to ponoć wykwalifikowany elektryk samochodowy.

Dzisiaj rano znowu miałem "przygodę" z rozrusznikiem.Pomógł sąsiad.Po godzinie z pod pracy zapaliłem bez problemu :mad2:

Ludzie ratujcie bo się zastrzelę!

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka sugestia ktora u mnie zadzialala:Do rozrusznika idzie gruby kabel pradowy i jeden cieniutki na ktoryms z nich nie ma dobrego przejscia.

Dzięki,nie wiem jeszcze jak ale za godzinę spróbuję to zrobić sam.Mam ambiwalentne zaufanie do "fachowców". :cry2:

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.