Skocz do zawartości

Chcę kupić. E46 porady,opinie pytania


barti801

Rekomendowane odpowiedzi

Do Lighforce, nie dziw się że chłopaki Ci odpowiadają z sarkazmem bo już się sami naszukali lub u nich szukano takiej sztuki co chcesz kupić.

Poruszyłeś trzy aspekty ,

1. cena do 15 tys

2. nie zmęczona sztuka

3. gdzie szukać

 

Ad 1

normalnie to takiego auta co chcesz to w takich cenach nie wystawiają ale się może zdarzyć że ktoś z różnych powodów spuści z ceny, przypadek na

hmm...1 na 50 ?

Ad 2

jak sprawdzisz pierwsze 10 aut to Ci się zaczną oczy otwierać , po 20 oględzinach wyrobi Ci się opinia

Ad 3

wszędzie , niema sekretnych miejsc

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Słuchaj kolego; takie odpowiedzi możesz sobie wsadzić w du.. , jak nie możesz po ludzku odpowiedzieć to wyłącz kompa i idź na spacer albo przejedź się swoim kiczowatym compaktem. Pozdrawiam

Grzeczniej nie umiesz? Może przejedź się swoją limuzyną i emocje ci opadną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 13 tys zł sprzedałem swietna sztuke 323i 2 i pol roku temu.
Ile miała przebiegu i w jakim była wieku?

 

1999 rok, 202 tys km przebiegu, 2 komplety kół, doinwestowana, wyposazona średnio - ani bida, ani full opcja. Nie miała m-pakietu i miała korby z tyłu :) - bo widze ze to dla niektórych bardzo ważne.

W moich rekach była 6 lat.

spieszmy się kochac e36, tak szybko odchodzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam klubowiczów

Od stycznia zaczynam poszukiwania bmki dla siebie sedan bądź coupe (fajnie by było), silnik jaki sobie wymarzyłem to 2.8 193km ale w grę wchodzi również 2.5 i 3.0L.

Moje pytanie brzmi czy w kwocie do 15tys da radę znaleźć jakiś "niezmęczony" egzemplarz ? Najbardziej zależy mi na dobrym stanie mechanicznym, jakiś mały odprysk czy wgniotka nie będą dla mnie wyznacznikiem. Jeśli tak to gdzie takiego autka najlepiej szukać ?

Najlepiej w baśniach tysiąca i jednej nocy, albo u braci Grimm.

Zresztą do stycznia jeszcze masz dużo czasu poczytać ten wątek.

 

 

Słuchaj kolego; takie odpowiedzi możesz sobie wsadzić w du.. , jak nie możesz po ludzku odpowiedzieć to wyłącz kompa i idź na spacer albo przejedź się swoim kiczowatym compaktem. Pozdrawiam

posłuchaj pajacu z kompleksami i zapamiętaj na przyszłość bo chyba skończysz karierę na tych dwóch postach.

obrażać i wsadzać coś w dup.ę to możesz sobie albo swojemu chłopakowi.

napisałem obrazowo w takich pieniądzach się nie da choćbyś nie wiem jak zaklinał rzeczywistość.

inni zdanie moje też podzielają, więc burasie nie unoś się za bardzo bo będzie to ostatnia odpowiedź na Twoje pytanie.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podzielam.

Samochody o jakich mowa maja po parenascie lat i kupisz nie zerdzewialy i nie skladany z dwoch egzemplarz do 15tys. Choc dobrze miec pewnie 2-3 w zanadzu jakby co wyszlo.

Pora zejsc na ziemie panowie, nie jezdzicie F11...

 

Sorry pete, ale wyzywanie ludzi od pedziow, to standard lysego kibola, w szaliku legii i koszulce "patriotycznej" chelpiacego sie jakimis powstaniami o dyskusyjnej wartosci historycznej.

Lepiej sie pomiarkuj, bo sam zaczales z takiej stopy, ze nie dziwie sie, iz facet odpowiedzial ci tak, a nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać można znaleść w miarę dobrym egzemplarz do 15k.. szukalem aż znalazłem i to nawet bardzo dobry egzemplarz .. jedyne co trzeba robic to dluuugo szukać i miec wyrobione zdanie o tym co znajduje się na naszym rynku, ulepy których jest sporo.. lecz pośród nich są tez i te dobre, ale rzadko spotykane :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem laikiem w sprawach sprzedaży/kupna samochodu. Na dniach przymierzam się do kupna E46.

Co myślicie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325i-lift-m54-193-konie-skora-xenon-szyber-alu-pdc-hak-ID6yd5ed.html#57bfcbb9f0

 

Gość mówi, że akcyza i tłumaczenie wyrobi się w kosztach 1500zl.

Średnia cena rynkowa tego modelu to 15k. Więc 18,6% z 15.000 to jest blisko 3000zl.

Coś kreci? Na co uważać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze policzyłeś , ale ten handlarz zaniża cenę na umowie ?

Albo trik psychologiczny że jak już gość przyjechał zobaczyć to się napali i zapłaci ile trzeba.

Po prostu się go zapytaj .

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do niego, żeby podesłał mi zdjęcia na @ opłat.

W aukcji pisze, że wszystko załatwia na miejscu. Mój niepokój dotyczył tego, że skoro zdecydowałbym się na niego np w niedziele, czy sobotę, to urzędy są nieczynne - wiec jak ma zamiar w dniu kupna dokonać opłat..

Zobaczymy co podeśle na @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jestem laikiem w sprawach sprzedaży/kupna samochodu. Na dniach przymierzam się do kupna E46.

Co myślicie o tym egzemplarzu? http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-325i-lift-m54-193-konie-skora-xenon-szyber-alu-pdc-hak-ID6yd5ed.html#57bfcbb9f0

 

Gość mówi, że akcyza i tłumaczenie wyrobi się w kosztach 1500zl.

Średnia cena rynkowa tego modelu to 15k. Więc 18,6% z 15.000 to jest blisko 3000zl.

Coś kreci? Na co uważać?

Pfff. To niech handlarz zapłaci akcyzę i wszystko zapłaci, a Ty kup te 1500zł drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja nie podzielam.

Lepiej sie pomiarkuj, bo sam zaczales z takiej stopy, ze nie dziwie sie, iz facet odpowiedzial ci tak, a nie inaczej.

Zawsze nie podzielałeś do tego co napisałem :D

Więc może czas zmienić psychiatrę bo masz problemy z logicznym myśleniem.

Przeczytaj jeszcze raz dyskusję od poczatku i zobacz kto co napisał po kolei.

A wracając do dyskusji pokaz mi zadbane 3 litrowe e46 za 15 tysi.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

To są zdjęcia które dostałem. (Na niby zaplaconej akcyzie nie widzę pieczątki?)

 

Mógłby ktoś rzucić na nie okiem? Wszystko jest z nimi ok?

 

Z Góry dziękuje!

Niech dla pewności wyśle Ci potwierdzenie wpłaty za akcyzę.

Reszta to brief i jego tłumaczenie , wiec wszystko ok.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spokojnie.bardziej martw się o stan techniczny.czy nie bity/cwiara.

Te potwierdzenie co wyslal to bez pieczątki.ok

Ale potwierdzenie przelewu tej sumy niech też da.

Umowa na firmę czy jak?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gość mówi, że akcyza i tłumaczenie wyrobi się w kosztach 1500zl.

Średnia cena rynkowa tego modelu to 15k. Więc 18,6% z 15.000 to jest blisko 3000zl.

Coś kreci? Na co uważać?

Prześledź wątek, było już o akcyzie i aucie z takim silnikiem. Koszt wszystkich opłato to ok. 2600 zł(akcyza:1500-1700 zł + recykling 500 zł + tablice ok. 270 + przegląd ok. 100 zł + tłumaczenia dokumentów 120) + ubezpieczenie OC (jeżeli masz max zniżki to ok. 500 zł). I nie da rady zrobić wszystkich tych rzeczy w ciągu jednego dnia.

Wydaje mi się że malowany był przód + progi i jakoś dziwnie "wytarta" jest farba na prawych drzwiach na wysokości słupka A i B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dokument o akcyzie wydawany jest przez celników i z nim udajesz się do kasy i opłacasz podatek (brak na nim pieczęci, posiada jedynie numer systemowy). W olsztyńskim urzędzie celnym to są stanowiska obok siebie. Tym samym brak jest możliwości płacenia online. Dowód wpłaty do kasy posiada pieczęcie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ciekawe jak to działa, pewnie tak samo jak: "Od 1 lipca 2015 roku nie płacimy za złomowanie aut: koniec opłaty recyklingowej"

Z komentarzy pod artykułem: "zbibag31 2015-11-20 (09:36) Jest 20.11.2015 a ja nie mogę zarejestrować samochodu bo nie działa system w urzędzie celnym i nie mogę wydrukować potwierdzenia zapłaconej akcyzy co za debil wymyślił ten system kpina i tyle."

Z licznych komentarzy pod artykułem wynika, że system elektroniczny nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie podzielam.

Samochody o jakich mowa maja po parenascie lat i kupisz nie zerdzewialy i nie skladany z dwoch egzemplarz do 15tys. Choc dobrze miec pewnie 2-3 w zanadzu jakby co wyszlo.

Pora zejsc na ziemie panowie, nie jezdzicie F11...

 

Sorry pete, ale wyzywanie ludzi od pedziow, to standard lysego kibola, w szaliku legii i koszulce "patriotycznej" chelpiacego sie jakimis powstaniami o dyskusyjnej wartosci historycznej.

Lepiej sie pomiarkuj, bo sam zaczales z takiej stopy, ze nie dziwie sie, iz facet odpowiedzial ci tak, a nie inaczej.

 

 

Pozwole sobie się z Tobą nie zgodzić.

Co z tego że mają po paręnaście lat... To są auta klasy premium i one nie tracą tak na wartości jak fiaty czy renault. Zadbane auto (wymiany na czas na dobrej jakości zamienniki) swoje musi kosztować. Ostatnio szukałem z kumplem e46 3.0d i po 3 tygodniach i obejrzanych 4 sztukach odpuściliśmy i dozbiera więcej kasy i pewnie kupi w de.

Wole e46 w topowej wersji w super stanie jak nowe gołe F30 z najsłabszym silnikiem...

 

Co do Pete to fakt potwierdza on swoim postem stereotypy o kierowcach BMW :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chciałbym się zapytać na jakie elementy zwrócić uwagę przy zakupie BMW.

W przyszłym roku chciałbym zdecydować się na zakup bmw, na razie nie mam jakiegoś konkretnego modelu i zwracam się z prośbą o pomoc.

Na samochód będę mógł wydać maksymalnie 20tys. Zależy mi na użyteczności więc wybierałbym wersję 4/5 drzwiową. Nie zależy mi na mocy 200KM tylko na ekonomicznym w miarę samochodzie od 100-150 myślę byłoby w sam raz. Nie ukrywam że moim marzeniem byłoby Audi a3 niestety nie mam aktualnie tyle pieniędzy żeby wydać na samochód. BMW podoba mi się wizualnie bardzo i ten napęd na tył jest wielkim plusem. Jaki model samochodu byście polecili i w wersji benzynowej czy diesel oraz jakie są koszty utrzymania takiego samochodu. Mam nadzieję że będę mógł liczyć na Wasze porady i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koper95 Kwota pozwoli ci na zakup zadbanej e46 z 2,0d 150 ps lub 2,0 R6 z 2003-2004 roku. 4 cylindrowe benzyny są za słabe do tego auta. Trzeba sprawdzić tak jak każde inne auto przed zakupem czy nie skręcone z bóg wie ilu i czy nie bity mocniej... Trochę się naszukasz, aby znaleźć coś sensownego. Swoją drogą jak Ci się może podobać tak nudne i przeciętne a3...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.