Skocz do zawartości

PILNIE potrzebny element zawiasu tylnej klapy E61


Słodek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Forumowiczów serdecznie.

Uporałem się właśnie z typową bolączką E61 w okolicach klapy części bagażowej, czyli zmieniłem wiązkę przewodów "biegnących" równolegle do zawiasów tylnej klapy. Kłopot w tym, że "diabeł ogonem nakrył" metalową zaślepkę prowadnicy, w której, między zawiasami, poprowadzona jest wiązka przewodów do klapy, podaję linki do zdjęć opisywanego elementu (zaznaczony strzałką):

http://i589.photobucket.com/albums/ss333/Slodek/BMW%20e61/PROWADNICA-1.jpg

http://i589.photobucket.com/albums/ss333/Slodek/BMW%20e61/prowadnice.jpg

...oczywiście nie jest żadną filozofią zwrócić się o pomoc do ASO, tyle tylko, że wesoły pan w ASO poinformował mnie, że potrzebny mi element nie występuje samodzielnie, tylko trzeba go kupić z całym zawiasem, koszt to ok. 500 złotych (całego zawiasu cena nie jest taka aż straszna, ale jeżeli ja potrzebuję tylko ten malutki, jeden element, to już cena ok. 500 złotych "robi różnicę" ).

Jeżeli ktoś z Was, drodzy forumowicze, posiada potrzebny mi element, a nie jest potrzebny, lub, ktoś z Was ma możliwość zorganizowania takiego elementu, BAAAAAARDZO proszę o pomoc.

Pozdrawiam serdecznie,

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj mariusz1954,

wielkie dzięki za zainteresowanie moim mały (dużym) kłopotem i szybką odpowiedź. Po tym,kiedy stwierdziłem, że "przepiłem" wspomnianą część próbowałem ją "namierzyć" na bmwfans, bez rezultatu, nie wiem nadal, czy jest jako całość zawiasu,czy występuje samodzielnie, czy ja nie potrafiłem jej namierzyć. Po fiasku poszukiwań odezwałem się do ASOB w Bydgoszczy i tam,niestety, poinformowano mnie o konieczności zakupu całego zawiasu, nawet pracownik ASO był na tyle uprzejmy, że przysłał mi na maila schemat, z którego korzystał przy poszukiwaniu dla mnie części. Gdybyś był uprzejmy i nie sprawiłoby to Tobie jakiegoś kłopotu, to czy mógłbyś spróbować namierzyć dla mnie potrzebny mi drobiazg (numer części, itd.) ? Byłaby to ogromna pomoc dla mnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.