Skocz do zawartości

E90/ E91 - Splitery z allegro - opinie


Hitalin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OMG to wyżej to straszna tragedia :(

ja kupiłem do LCi M-pak carbonowe na http://www.schmiedmann.es/...nie są orginalne oczywiście ale dość ładnie sie spasowały.

 

potwierdzam mialem pre lci karbonowe od schmiedmana do podstawy i pasowaly dobrze

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duza wypadkowosc jakosciowa w taiwanie raz im wyjdzie super drugi raz to fatalis, jak mowi wlodi trzeba bylo odeslac.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
jest duza wypadkowosc jakosciowa w taiwanie raz im wyjdzie super drugi raz to fatalis, jak mowi wlodi trzeba bylo odeslac.
Bylo odeslac.

Mi oddali kase.

 

racja :cool2: , nie chciało mi sie , za dużo pracy

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest duza wypadkowosc jakosciowa w taiwanie raz im wyjdzie super drugi raz to fatalis, jak mowi wlodi trzeba bylo odeslac.
Bylo odeslac.

Mi oddali kase.

 

racja :cool2: , nie chciało mi sie , za dużo pracy

 

No i na to te gamonie licza ale u wszystkich jest to samo. Nawet BMW ci wysyla sprzet niby OEM ktory nie da sie zamontowac i trzeba kombinowac... Trzeba byc bezlitosny !!! to jedyna mozliwosc aby nauczyc ze nie mozna chlamu wysylac

Przykladow pozytywnych typu AC schnitzer... ze jak im wyslalem zdjecie mojego spoilera ktory ewidentnie byl pakowany drugi raz (a ze zamawialem dwa to musialem wziasc dla siebie ten pakowany drugi raz)... to dostalem list z przeprosinami, z oferta bezposredniej wymiany a jak im powiedzialem ze wszystko ok bo jest nienaruszony to mi wyslali zestaw do naprawy kol orginal AC schnitzer... jakies 200 euros u nich :mrgreen:

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
znalazłem coś takiego: http://www.aliexpress.com/item/Sport-Racing-REAL-CARBON-FIBER-FRONT-SPLITTER-BUMPER-LIP-SPOILER-For-Fit-BMW-3-Series-E90/32338262094.html zapewne nie jest to prawdziwy carbon no ale kto wie. Najtańsze co udało mi sięznaleźć z darmową przesyłką. Były po 200zł plastikowe jakieś ale przesyłka drugie tyle. Chyba najbardziej spoko opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

czemu nie carbon, to normala cena, nie namawiam Cię, ale trochę rzeczy juz z ally zamawiałem, wszystkie przyszły i zgodnie z opisem, ale głowy nie daję :wink:

jak nie jesteś pewien chinoli i nie chcesz duzo za przesyłke płacic, jest polski przedstawiciel schmidemanna, za przesyłke pałacisz tylko po Polsce :D

sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez szukam takich splitterow i gdzies u chinskiego producenta przeczytalem ze wszystkie w tym pulapie cenowym produkty "carbonowe" sa robione w techonologi jak ja nazywaja "wet carbon". Jest jeszcze "dry carbon" alo to zupelnie inna cena ... Ten wet carbon to niby kompromis cenowo wytrzymalosciowo.

Z tego podanego linka na Alli cena bardzo dobra ale sprzedawca dosc niepewny jak widac po ilosci sprzedanych przedmiotow - cale 2szt :)

Ja chyba troche wiecej doplace ale wezme od kogos kto juz sprzedal troche tego typu rzeczy jak np. ten:

http://www.aliexpress.com/item/Real-Carbon-Fiber-Splitter-for-BMW-E90-LCI-2009UP-M-TECH-Splitter/611114372.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię, że się boje chinoli raczej rozważam które będą bardziej spoko. O Alli słyszałęm dużo pozytywnego, zamówie z tej aukcji co podesłałem te carbonowe i zoabczymy jak tam z ich spasowaniem. 550zł wydaje mi się, że bardzo dobra cena, w europie za minimum 400-500 znajdywałem laminat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te co podesłałeś wyglądaja bardzo w porządku. Może przy 2 sztukach przesyłka będzie jakoś taniej? :D

 

-aż tak dużo taniej nie wychodzi a szkoda, jeszcze sobie popatrze i rozwarze dokładnie aukcjie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie zamierzałem ale wpłaciłem 50zl za mało i zaraz musze znowu do bankomatu jechac. Będę chyba zamawiać te z linka eatona bo tylko 100zl różnicy a bardziej do mnie przemawia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
u mnie na razie wszystko bez cła, jak cie wylosuja to może byc lipa, ale wszystko co zamawiałem, miało w opisie małą wartośc tzw gift :cool2:
sprzedam Cobb access port v3 pod silnik N55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.