Skocz do zawartości

prosze znawcow o porade e65 motorfernstart


piccolo112

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam e65 745 Li 2002r chodzi mi o taki pilot dodatkowy do webasto. Ponizej przedstawiam wam dwa filmiki na ktorym po wykonaniu czynnosci najpierw przycisk mode zapala sie zielona lampka potem przycisk ON miga czerwona i auto zapala u mnie wszystko tak samo sie dzieje ale auto nie zapala slychac tylko jakby sie nawiew wlaczal i wiatraczek jakis a auto nie zapala, czy to jest jakas ubozsza wersja i czy da sie to dolozyc jakos ;/ na poczatku myslalem zew to to kwestia poliftu ale ten drugi filmik przedstawia e65 tez przed liftem i normalnie zapala. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwie sie ze pilotem z webasto startuja silnik :?:

moze trzeba miec comfort access ?

 

u ciebie startuje przewietrzanie jak jest +15 stopni a jak jest ponizej 15 stopni to webasto z/c jak masz stationery heater wlasnie z tego pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa dwa rodzaje pilotow od webasto: jedne maja tylko ogrzewanie\przewietrzanie a drugie maja rowniez funkcje klimatyzacji na postoju i wtedy na pilocie jest znaczek ac i dodatkowa diodka. Wiem na pewno ze ten pilot co ma tez klime na postoju to on zalacza silnik, natomiast te zwykle z ogrzewaniem\przewietrzaniem to myslalem ze nie maja, jednak na filmiku co jest auto po lifcie widac ze pokazany jest pilot od zwyklego webasto i silnik sie niby zalacza.

Jest tez taka mozliwosc ze mieliscie za malo paliwa w zbiorniku, opcja z zalaczaniem silnika dziala przede wszystkim gdy zasieg wg komputera przekracza 50 lub 100 km jakos tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.