Skocz do zawartości

e46 330d sedan problem z zawieszeniem


11Krzys17

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy mam wielki problem z zawieszeniem w moim aucie

A mianowicie taki ze nie da sie ustawic katow pochylenia przednich kol,kola sa w pozycji /\ nie wiem co juz mam robic, moze to byc przez krzywe amory?? Albo cos nie tak z lozyskami naamortyzatorami? Nie wiem jaka ma to auto przyszlosc ale scina mi opony od srodka;/ dodam ze auto jest obnizone nie wiem czy oryginalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu mam blistein a z tylu jeszcze oryginaly ale do wymiany bo cieknie jeden;\ a jak duzo obnizony tzn o ile to nie jestem w stanie powiedziec powiem tyle ze mora opony jest na rowni z nadkolem tzn nie wchodzi w nadkole(do srodka) tylko jest na tym samym poziomie co zaczyna sie nadkole, wybaczcie.ze tak zawile:p

Mam zamiar wymieniac z tylu wszystkie tuleje na wachaczach bo strasznie skrzypia w zimie no i dziwnie pracuje tyl podczas jazdy no i do tego planuje wymiane amorow z tylu i kompletu sprezyn zeby byly te same przod i tyl.

Tylko nie wiem jakie amory kupic;/slyszalem o jakichs krotszych czy jakos tak z febi B8 tylko nie czaje o co z tym chodzi B6,B4 czy B8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko ze bylem juz u kilku ale zaden nic nie widzial:/ teraz zawieszenie mam obnizone i utwardzone ale elegandzko sie prowadzi choc tyl jakos dziwnie zarzuca przy szybkim pokonywaniu zakretow. No i denerwuje mnie niekiedy przejazd po dziurwych drogach:/ jak dowiem sie czegos wiecej od mechanikow to odezwe sie jak narazie to dzieki za wypowiedzi

 

Ale jesli ktos spotkal sie gdzies z takim przypadkiem to prosze pisac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.