Skocz do zawartości

e46 328 czarny dym w kabinie uszczelka pod klawiaturą????


arbuz229

Rekomendowane odpowiedzi

witam od jakiegoś czas mam problem a właściwie od początku mianowicie chodzi o kopcenie chyba oleju wydaje się że dym wydobywa się z pomiędzy silnika a grodzi czyli z rejonu podszybia nie mogę tego dokładnie zlokalizować dym jest typowo czarny jak nawiew chodzi zaciąga go do wewnątrz i śmierdzi w sierodku niewiem tak jagby jakimś plastykiem lub przepalonym olejem zreguły to występuje jak auto postoi nie odpalane dzień lub dłużej to po odpaleniu i nagrzaniu silnika ten objaw występuje jakie to mogą być przyczyny?? wydaje mi się że uszczelka pod klawiatrą ale czy istnieje jaka kolwiek inna możliwość?? nie wygląda to na kapanie na kolektor ale ręki za to nie dam wydaje mi się że ten dym idzie gdzieś z lewej strony czyli od strony kierowcy miał ktoś taki przypadek?? dodam że strasznie to śmierdzi a jak nawiew w aucie jest włączony to aż widać te kłęby dymu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to była właśnie uszczelka pod klawiaturą, aż się pewnego razu z gaziarzem konkretnie wystraszyliśmy bo coś tam regulował i nagle poszedł spory kłęb dymu, po wymianie uszczelki był spokój aż do sprzedaży auta, uszczelka nie wiem jakiej firmy, ale mechanik zawsze zakłada mi wg własnego uznania takie rzeczy żeby później już tego nie widział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.