Skocz do zawartości

Rozładowuje akumulator. POMOCY


bushi7

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
a wiec blad pojawia sie dalej. co sie dzieje.... hmmmm a wiec np rano, gdy odpalam samochod nie ma zadnych problemow a po przejechaniu 1 km pojawia sie blad (czerwony trybik) ladowanie chyba jest (miernik bede mial wieczorem) nastepna sprawa... pokaze mi calkowity brak pradu, a po odpaleniu na start kable, caly dzien jest ok. po dodaniu gazu np lampa w srodku sie rozjasnia czyli jednak prad sie pojawia, ale dlaczego akumulator nie trzyma? w czym problem? moze jakas mala rada? Dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM POSIADAM E65 730D 2003ROK TEZ MAM PROBLEM NON STOP ROZLADOWUJE MI AKUMULATOR KABLE OD MASY MAM OKEJ LADOWANIE ROWNIEZ 14,7V SAMOCHOD PO OKOLO 40 MINUTACH USYPIA SIE {WSZYSTKIE KONTROLKI GASNA OD FOTELI I OD STARTU } MOZE KTOS MIAL TAKI PRZYPADEK JAK ZNALEZC USTERKE POMOCY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec nowa diagnoza auto gdy sie uspi trwa to okolo 1h pobor wynosi wtedy 0,16a i nagle sie wybudza pobor wzrasta do 11,6a i tak wzbudza sie do 4-5 razy trwa to do 2h potem juz jest uspane i pobor pradu wynosi 0,00a co to moze byc co mi wybudza auto podam moj nr 606327018 napisz smsa lub strzalka a zadzwonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam, auto sprawdzone u dwóch elektryków, akumulator nowy, samochód przechodzi w stan uśpienia normalnie-pobiera wtedy ok 300mA, ładowanie ok. Problem polega na tym, że przez parę dni jest wszystko dobrze, ale nagle bez żadnej przyczyny np. 6dnia rak prądu. Wszyscy są zgodni co do tego, że nagle jakiś moduł budzi auto i rozładowuje aku. Nie ma w tym żadnej reguły i usterka nie występuje na stałe. Czy może ktoś miał taki problem, bo jedyne co mi przychodzi do głowy to odłączanie poszczególnych modułów i czekanie 2tygodnie czy będzie ok, ale zanim sprawdzę wszystkie to minie rok. Może jakieś propozycje od jakich zacząć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

witam. wczoraj pod moją nieobecność dzieci weszły do samochodu i zaczęły bawić się ustawianiem przednich foteli, do tego włączone były światła postojowe. nic w tej chwili nie działa, padło wszystko, nie zapalają się nawet światełka w kabinie. teraz takie pytanie czy rozładował się akumulator do takiego stopnia, że wszystko przestało działać czy to może być jakaś inna przyczyna??? próbowałem podłączać prostownik pod maską, ale zero reakcji więc odłączyłem go po chwili od razu żeby czegoś nie popierniczyć jeszcze bardziej. z góry dziękuję za pomoc.

 

pozdrawiam

Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

--pewnie dla Ciebie już za późno ale może będzie dla potomnych :)

 

dziwnie szybko się rozładował ale oczywiście jest taka możliwość.. Ja miałem w e60 podobną sytuację.. Zrobiłem sobie niedawno temu 3 tygodniowe wakacje i jak wróciłem to się okazało że coś zżarło aku (nawet kontrolki po włożeniu kluczyka się nie zapalały). Nie wiem ile dokładnie czasu aku był rozładowany (na pewno nie więcej niż te 3 tygodnie :P ), ale zdążył się zasiarczyć (przynajmniej tak mi ineteligentna ładowarka powiedziała. Podobno AGMy dość szybko się zasiarczają, ale kilka godzin to raczej przesada :P

 

W moim przypadku "inteligentny" prostownik dał radę i odsiarczył aku po czym go naładował. Tak więc polecam wyjąć aku i go spróbować naładować.

 

ps. podczas gdy aku był zdechnięty to ładowanie kabalmi od drugiego autka przez 20 minut nic nie dało. Od razu po odłączeniu kabli - zero prądu w aucie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Witam

Jestem posiadaczem e65 serii 7 2006r, moj problem polega na tym, że samochód raz odpala bez problemu a za kilka godzin potrafi juz nie miec mocy i musze odpalać kablami, czym może byc to spowodowane? Ktoś miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.